Elegancka damska torebka – przedmiot pożądania każdej kobiety

Fashion

Skórzana torebka o pięknym wyglądzie, solidnie uszyta i starannie wykończona to synonim luksusu. Ponieważ klasyka nigdy nie wychodzi z mody, my wychodzimy
z założenia, że każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji klasyczny model torebki.

3 października 2018

Autor: Adam Baron

36
Elegancka damska torebka – przedmiot pożądania każdej kobiety

Klasyczna, czyli skórzana o prostym, minimalistycznym kształcie, bez zbędnych dodatków i ozdób - takiej torebki potrzebują na co dzień kobiety sukcesu. Kobiety eleganckie i wymagające, zarówno w stosunku do swojego partnera, w kwestiach zawodowych, życiowych jak i w kwestiach swojego wyglądu. Luksusowa skórzana torebka to absolutne must-have do garsonki albo spódnicy i eleganckiej bluzki. Luksusowa torebka to prestiż. Dlatego są na świecie modele warte tyle, ile średniej klasy samochód.

Dla kobiety tak samo jak nie ma wyjścia z domu bez torebki, tak samo nie ma udanego spotkania biznesowego bez jej luksusowej wersji. To ona, a nie biżuteria, podkreśla naszą pozycję. Wskazuje na naszą siłę, rzetelność, gotowość do walki o to, na czym nam zależy. To ona pozwala nam ukryć przed światem to, czego pokazać nie chcemy, co chciałybyśmy zachować tylko dla siebie, pozostając jednocześnie synonimem luksusu, wyznaczającym status społeczny właścicielki.

Porządna skórzana torebka dobrej prestiżowej marki to inwestycja na długie lata. Prędzej nam się znudzi, niż zepsuje. Na co zwrócić uwagę przy zakupie, by wybrać faktycznie najwyższej jakości wyrób galanterii skórzanej?

 

Torebki damskie z prawdziwej skóry

Przede wszystkim zwróćmy uwagę, czy torebka wykonana jest w całości ze skóry. Jeśli firma specjalizuje się w produkcji tylko i wyłącznie produktów z naturalnej skóry, mamy taką pewność. Jeśli jednak posiada w swoim asortymencie inne wyroby, bądźmy uważne, ponieważ może się okazać, że skórzane są np. tylko uszy lub inne elementy, a reszta wykonana jest np. materiału syntetycznego potocznie określanego „skórą ekologiczną”. Zwróćmy uwagę na pochodzenie skóry, z której wykonana jest torba. Najlepsze skóry sprowadzane są z Włoch, najlepiej jeśli są też barwione ekologicznymi, roślinnymi barwnikami. Niejednolita powierzchnia skóry torebki nie jest wadą materiału, wręcz przeciwnie - świadczy o autentyczności skóry. Prawdziwa skóra posiada również piękny, naturalny zapach, którego nie sposób pomylić z niczym innym.

 

Długi okres gwarancji

Każdy uczciwy i szanujący się producent luksusowej galanterii skórzanej udziela względnie długiego czasu gwarancji na swoje produkty. 5-letni okres gwarancji jest dowodem na to, że torby spełniają podstawowe wymogi, by móc określać się mianem „luksusowych”, czyli że wykonane są z wysokiej jakości skór oraz że posiadają staranne wykończenia, a opracowana technologia produkcji jest sprawdzona i przetestowana. Kupując torbę z kilkuletnią gwarancją możemy liczyć na to, że posłuży nam przez długie lata, bez potrzeby zmieniania jej na nową. Powierzchnia skórzana takiej torby po roku codziennego używania nie wytrze się i skóra nadal będzie pięknie błyszczeć, ucho natomiast nie urwie się od noszenia laptopa oraz tysiąca innych kobiecych drobiazgów. Solidna, mocna torba daje nam wolność. To wolność do tego, by samej decydować o tym, kiedy kupić nową torebkę, bez bycia zmuszoną do tego przez okoliczności zewnętrzne. Elegancka kobieta musi być zawsze gotowa na codzienne wyzwania, a jak powszechnie wiadomo, kobieta nie rusza się z domu bez torebki.

 

Design i wygoda

Najmodniejszy kobiecy dodatek, jakim jest torebka, aby móc spełniać swoją rolę, powinien być odpowiednio zaprojektowany. Wzornictwo w przypadku klasycznej torebki powinno być podporządkowane użyteczności i tak jest w przypadku torebek skórzanych ADAM BARON, które posiadają wygodne przestronne komory, przegrody i kieszenie na drobiazgi. Klasyczna torba z kolekcji ADAM BARON Home w wersji large i midi pomieści rozmiar L4, a więc można w niej śmiało nosić dokumenty oraz tablet lub mniejszych rozmiarów laptop. Metalowe nóżki w dnie torebki chronią skórę przed otarciami i zużyciem. Wysokiej jakości zamki błyskawiczne oraz zapięcia w postaci mocnych ferrytowych magnesów zapewniają wygodę i bezpieczeństwo.

 

Podkreślanie stylu i osobowości 

Klasyczna miejska torebka damska z kolekcji ADAM BARON Home to dodatek nie tylko przyciągający uwagę, ale również podkreślający osobowość i pozwalający wyrazić własny styl jej właścicielki. Nie każda torebka to potrafi. Co takiego wyjątkowego jest w naszych torebkach? To, że mają charakter, który można poczuć gdy tylko weźmie się je do ręki. Wystarczy przyjrzeć się logo marki oraz staranności wykonania: szwom, przeszyciom, magnesom i suwakom. Charakter naszych toreb jest wyczuwalny w dotyku (skóry, podszewki, skórzanej wszywki wewnątrz torebki, okuć), zapachu (najprawdziwszej luksusowej skóry). Torby uszyte są z miękkich bydlęcych skór pochodzących z garbarni włoskich mistrzów, gdzie wyprawiane są ekologicznymi garbnikami pochodzenia roślinnego. Co niezwykle istotne, ich produkcja odbywa się w polskiej manufakturze ADAM BARON.