Nieznośna lekkość bycia, czyli elegancki mężczyzna latem

Fashion

Latem życie staje się łatwiejsze. Pozwalamy sobie wtedy na większy luz, również w kwestii kompozycji ubioru. Wakacje nie są jednak usprawiedliwieniem dla modowych zaniedbań, zwłaszcza jeśli mieszka się w dużym mieście. Dlatego Panom dbającym o swój wygląd i chcącym zachować klasę, również podczas wieczornych nieoficjalnych wyjść lub spotkań, polecamy casualowe stylizacje z lekką nutką elegancji.

31 lipca 2018

Autor: Adam Baron

35
Nieznośna lekkość bycia, czyli elegancki mężczyzna latem

Koszule i marynarki

Letnia moda rządzi się własnymi prawami – ma być lekko, przewiewnie i na luzie, nawet jeśli obowiązuje nas dress code. Z tego powodu najchętniej wybieramy koszule i marynarki wykonane nie z wełny, ale z lekkich materiałów, takich jak bawełna czy len. Zwłaszcza ten ostatni polecany jest na upały, ponieważ jest przyjemnie chłodny w dotyku i posiada świetne właściwości higrospkopijne, co oznacza że świetnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry, nie pozostawiająca śladów na tkaninie.

 

Spodnie i szorty

Jeśli chodzi o spodnie, najlepsze na lato będą te wykonane z lnu lub bawełny, niezależnie od tego czy są to spodnie od garnituru, czy smart casualowe chinosy. Elegancki mężczyzna, lubiący bawić się modą, na mniej zobowiązujące okazje do koszuli i marynarki chętnie założy kolorowe szorty. Dobrze wie, że doda mu to chłopięcego uroku, który tak kochają kobiety.

 

Buty, torby i dodatki

Letnie buty na lato powinny być skórzane. Tylko skórzane buty są w stanie zapewnić optymalny komfort. Eleganckiemu mężczyźnie podczas wyjazdu weekendowego wprawdzie zdarza się założyć trampki, jednak posiadając odpowiednie dodatki, takie jak skórzana męska podróżna torba ADAM BARON z kolekcji Nonconformist, nadal będzie prezentował się stylowo. Do pracy, na spotkanie i bardziej formalne okazje polecamy luksusowe skórzane torby biznesowe. W kolekcji Nonconformist znaleźć można modele z jedną, dwiema lub trzema komorami, w trzech kolorach: brązowym, koniakowym oraz czarnym. W letnich stylizacjach najlepiej prezentować się będą jaśniejsze kolory toreb, czyli brąz i koniak. Do koszuli, marynarki, spodni lub szortów oraz torby, oryginalny mężczyzna chętnie założy też… letni kapelusz!

 

Wybierz skórzaną torbę na lato!