Charakter współczesnej kobiety

Lifestyle

Żyjemy w epoce kiedy to coraz częściej kobiety, a nie mężczyźni, nadają ton rzeczywistości. Silne, wolne i zmysłowe – takie są. Decydując się na zakup perfum, sukienki czy torebki, wybierając książkę lub film, na który pójdą do kina, podejmują decyzje, które pomagają im kreować i wzmacniać swoją pewność siebie.

12 października 2018

Autor: Adam Baron

35
Charakter współczesnej kobiety

Styl życia współczesnej kobiety przejawia się w wyborach jakie podejmuje: w pracy zawodowej, życiu rodzinnym, realizacji pasji i zainteresowań.

 

 

It’s a woman’s world

Współczesne, niezależne kobiety wiedzą, czego chcą od życia. Swoje wybory potwierdzają sposobem bycia oraz codziennym wyglądem. Dobrze dobrane do charakteru i pory dnia perfumy, odpowiednie buty i torebka potrafią zdziałać cuda i sprawić, że kobieta czuje się pewnie, niezależnie od fazy cyklu księżyca. Pod warunkiem, że ubrania i dodatki, które wybiera, są nie tylko zaprojektowane dla kobiet, ale „opowiadają o kobietach” – o ich rozterkach, porankach i wieczorach, zmaganiach z codzienną rutyną, o tym w jaki sposób noszą torbę. O tym jak wyczarowują elegancki strój z prostej sukienki, o ich skrytym pociągu do czerwonych ust i subtelnej elegancji, miłości i nienawiści do uniformów, o ich mądrości i dojrzałości. Siła kobiet i ich nowy wizerunek coraz częściej promowany jest w mediach i przekazach reklamowych, ustępując miejsce przedmiotowemu lub trywialnemu traktowaniu przedstawicielek płci pięknej.

 

 

Jak we własnej skórze

Silna kobieta musi być przygotowana na każdy dzień, na każdą okazję. Jest aktywna i nie ma czasu na wątpliwej jakości ubrania, kosmetyki i dodatki. Wszystko, co wybiera, musi być podporządkowane funkcjonalności, a do tego świetnie wyglądać, musi być perfekcyjne i z klasą zarówno jeśli chodzi o krój, wzornictwo, detale, jak i jakość tkaniny. By każdego dnia mogła czuć się jak we własnej skórze. Rzeczy dobrze uszytych, takich w których o każdej porze wygląda się dobrze - tego poszukują kobiety żyjące w prawdziwym świecie i doświadczające prawdziwej rzeczywistości.

 

 

Luksus na co dzień

Współczesna „gentlewoman”, kompletując swój codzienny strój, wybierze: wełniany garnitur, dżinsy w zestawieniu z piękną koszulą, marynarkę w kratę, skórzane buty i wygodną, nadającą charakter całości torebkę ADAM BARON Home 01, stanowiącą „kropkę nad i”. To właśnie taki dodatek jak luksusowa torebka może podkreślić osobowość, zademonstrować silny charakter, wyrażając jednocześnie tajemniczą stronę i ukryty potencjał współczesnej kobiety. Torebki z Verity, Dare! oraz SLOWBAG Collection, jak i modele z kolekcji ADAM BARON Home zostały stworzone przez naszych projektantów, by demonstrować kobiece poglądy i wspierać ideę #StrengthOfWoman. Nasze torby przeznaczone są dla silnych, mądrych kobiet, pełnych zmysłowości i godności, które zachowują przy tym dystans, ciepło i poczucie humoru.

 

 

Odkryj wszystkie kolekcje damskich torebek ADAM BARON