Co torebka mówi o kobiecie?

Lifestyle

Nie ma przedmiotu bardziej kojarzącego się z kobietą niż torebka. Aby podkreślić silny charakter i nadać prestiż, każda przedstawicielka płci pięknej powinna posiadać model pasujący do jej osobowości. Czy ideał istnieje, a torebka może stanowić manifest o kobiecej sile, mądrości i niezależności?

2 maja 2019

Autor: Adam Baron

33
Co torebka mówi o kobiecie?

W obliczu współczesnych trendów w psychologii, które stawiają jednostkę w centrum, podkreślając jej wyjątkowość i wielką wartość oraz mody na określone style życia czy szybko zmieniające się trendy fashion, warto zatrzymać się i z dystansem spojrzeć na rzeczywistość. By nie wpaść w pułapkę schematu warto przypomnieć sobie o własnych wartościach. By zachować niezależność i wewnętrzną autonomię, trzeba bowiem być wiernym sobie i wybierać to, co autentyczne i zgodne z własnymi przekonaniami. Dotyczy to również z pozoru tak prozaicznych czynności, jak wybór torebki.

Wolność i świadomość wyboru

Kobieta z charakterem, która ceni swoją wolność sama decyduje, jaki styl jest dla niej adekwatny. Świadomie dokonuje wyborów, które pomagają jej kreować i wzmacniać swoją pewność siebie, dlatego nigdy nie decyduje się na to, co przypadkowe. Jest silna i doskonale wie, na co ją stać. I choć w jej torebce czasem panuje chaos, to jednak wszystko toczy się według wyznaczonego przez nią planu, by na koniec trafić do odpowiedniej przegródki i zrobić miejsce na kolejne wspaniałe wyzwania. W życiu indywidualistki nie ma bowiem miejsca na rutynę.

Ważne, by w każdej roli, z jaką przyjdzie jej się zmierzyć, mogła zaakcentować to, kim jest naprawdę. Jak może jej w tym pomóc torebka? Otóż torebka damska to taki element codziennych outfitów, który odsłania i podkreśla kobiecy charakter, a przy tym pozwala ukryć przed światem to, czym nie chce się z nim dzielić. To również odrobina luksusu i wyrafinowania, które towarzyszą kobiecie na co dzień, sprawiając, że w każdej sytuacji czuje się wyjątkowo.

Pora zatem odrzucić mit „mody okazjonalnej” i wybrać swój model idealny – torebkę dla kobiety... i o kobiecie!

Szyk i nonszalancja

Kobieta, która w codziennych stylizacjach nade wszystko ceni sobie wygodę i możliwość manifestacji niepokornego charakteru, z pewnością wybierze skórzaną torebkę typu worek. Ten model zawsze prezentuje się dobrze – zarzucony na ramię dodaje szyku, a noszony w ręce – swego rodzaju nonszalancji. Świadczy o dystansie w podejściu do rzeczywistości. Połączenie luksusowego designu i uniwersalnego stylu daje wspaniałą kropkę nad „i” codziennej stylizacji z torebką w roli głównej, która – dzięki swojej trwałości, jaką zawdzięcza wysokiej klasy materiałom i ręcznej produkcji – będzie spełniać swoją rolę przez długie lata, nosząc niezliczoną ilość kobiecych drobiazgów i wspaniałych wspomnień!

Zawsze „pewna” klasyka

Minimalistyczna, piękna, starannie uszyta – klasyczna torebka to z kolei wybór prawdziwej „gentlewoman”, która ceni ponadczasowe dodatki i uniwersalne rozwiązania. Noszona w rękach intryguje i przyciąga wzrok, a na ramieniu – podkreśla elegancję i wyrafinowany gust właścicielki.

W naszym sklepie internetowym dostępna jest damska kolekcja torebek ADAM BARON Home. Ich wyróżnikiem jest klasyczny styl i użyteczny design. We współczesnym świecie, w którym ciągle pojawiają się coraz bardziej wymyślne trendy w modzie, to właśnie prosta, klasyczna forma ma szansę wyróżnić się najbardziej i zapewnić właścicielce autentyczne doświadczenia oraz podkreślić niezależność i jej indywidualną osobowość.

Warto bowiem żyć w poczuciu prawdziwości wobec siebie i otaczającego nas świata, zachowując rozsądny dystans do panujących tendencji, a podążając za swoimi przekonaniami. Postawa niezależnej indywidualistki z wyrazistym charakterem przejawia się w każdej decyzji, w każdym wyborze – dlaczego więc nie zamanifestować swojej silnej osobowości za pomocą silnej torby?