Jak odnaleźć siebie w miejskiej dżungli?

Lifestyle

Jako kobieta każdego dnia musisz stawić czoła setkom wyzwań, niejednokrotnie pracując na wielu etatach - partnerki, matki, przyjaciółki. Chodzisz do pracy, dbasz o dom, spotykasz się ze znajomymi… Jak nie zatracić własnego ja, w świecie, w którym codziennie musisz wcielać się w tak wiele różnorakich ról?

8 stycznia 2019

Autor: Adam Baron

39
Jak odnaleźć siebie w miejskiej dżungli?

Co najlepiej charakteryzuje kobiety?

Z pomocą, jak zwykle, przyjdzie Ci Twoja najwierniejsza przyjaciółka - damska torebka miejska, która idealnie odwzoruje indywidualny charakter swojej właścicielki. Czy istnieje bowiem na świecie przedmiot, który bardziej trafnie i dosadnie oddaje nietuzinkową,  kobiecą naturę, niżeli modna torebka? Jak mawiał klasyk „życie to sztuka wyboru”. To właśnie od Ciebie zależy czy zdecydujesz się np. na torebkę skórzaną typu worek, przeznaczoną dla pań ceniących sobie wygodę. Jej główna zaletą jest świetny wygląd, bez względu na porę roku. Z całą pewnością poprawi Twój szyk, zarówno trzymana w ręce, jak i zarzucona na ramię. Poprzez swój luksusowy i uniwersalny styl, będzie wspaniałą kropką nad „i”, zarówno w przypadku  biznesowego dress code'u, jak i luźniejszego look'u podczas popołudniowej kawy w gronie przyjaciółek. Należy pamiętać o najważniejszej zasadzie. W damskiej torebce miejskiej mieści się n+1 rzeczy, gdzie „n” stanowi nieskończoność. Dlatego właśnie kiedy decydujesz się na zakup nowej części garderoby warto abyś pomyślała o trwałej torebce skórzanej, która przez lata będzie znakomicie spełniać swoją rolę nosząc niezliczone ilości wspomnień.

 

Klasyka - pewny strzał w 10!

Niejednokrotnie zdarza się, że przez cały dzień musisz wyglądać nieskazitelnie i wytwornie. Po pracy, ledwo zdążysz przypudrować nos i już musisz szybko biec na wernisaż do galerii lub na premierę spektaklu do teatru. Nie masz nawet czasu żeby pomyśleć o przebraniu się w coś bardziej wieczorowego, bo przecież na inny termin już nie było dostępnych biletów. W te dni postaw na sprawdzoną klasykę, np. elegancką sukienkę z szyfonowymi rękawami. Jej ogromny atut stanowi wykonanie z materiału dobrej jakości,  a prosty krój i wyrafinowane wykończenie są świetnie podkreślone przez klasyczny kołnierzyk. Możesz dobrać do niej damską torebkę skórzaną np. Dare! day kajman black. To właśnie trzy pojemne, wewnętrzne komory sprawiają iż ten typ torebki miejskiej jest w stanie rozwiązać wiele Twoich codziennych problemów i bolączek. Tak, tak, błyszczyk i tusz do rzęs wypadające podczas codziennych poszukiwań telefonu to już przeszłość! Zmieścisz w niej wszystkie niezbędne w ciągu (tak przecież dynamicznego) dnia przedmioty - planer, notebook, kosmetyczkę i inne kobiece drobiazgi. Świetnie sprawdzi się także w blasku wieczorowych świateł. Modna torebka o tak niepokornym wyglądzie, z pewnością nie pozostanie niezauważona w tłumie i stanie się wisienką na torcie Twojej stylizacji. Pokaże, że jesteś kobietą z wyrafinowanym gustem, ale także zamanifestuje Twój interesujący charakter. Udowodni, że potrafisz z dystansem podejść do codzienności.

Wyraź się dodatkami

Dzisiejsza realia często wymuszają na nas poddanie się utartym schematom. Żeby całkowicie nie zapomnieć o swojej indywidualności i odrębności warto posiłkować się dobrze dobranymi dodatkami do stylizacji. Na przykład biżuteria, która podkreśla nasze piękno. Perfumy, które dodają nam lekkości w niekiedy ciężkiej, miejskiej rzeczywistości. Wszystko to zwieńczone istną perłą w koronie, jaką z całą pewnością jest modna torebka, wykonana z najwyższej jakości włoskich skór bydlęcych. Dzięki swojemu designerskiemu pazurowi, luksusowemu wyglądowi i funkcjonalności będzie nieodłączną towarzyszką wielu codziennych przygód. Sprawdź sama.