Półokrągła torebka na wiosnę!

Lifestyle

Czy pomyślałaś kiedyś o tym, że torebka może podkreślać twoje miękkie kobiece kształty, a jednocześnie świadczyć o twoim silnym charakterze? Czy zdarzyło ci się myśleć w ten sposób o skórzanej torebce? Nie? W takim razie poznaj naszą nowość – Aware Bowl bag!

11 kwietnia 2021

8
Półokrągła torebka na wiosnę!

Aware Collection jest dla nas kolekcją wyjątkową. Każdy kolejny model torebek z tej kolekcji tworzymy z myślą o świadomych siebie, swoich możliwości i swojej wartości kobietach. Takich, które żyją uważnie i mądrze wykorzystują swój potencjał. Takich, które wyznaczają sobie ambitne, lecz realne cele i dzięki swojej motywacji, wytrwałości oraz uważności, potrafią je z powodzeniem zrealizować. To właśnie świadome siebie, silne kobiety są inspiracją dla naszych projektantów przy tworzeniu torebek z Aware Collection. To właśnie „awareness” jako postawa wobec życia, polegająca na dostrzeganiu jego wszystkich stron oraz umiejętności docenienia każdej jego chwili, przyświeca naszym projektantom przy tworzeniu torebek z tej kolekcji.

Półokrągła torebka ADAM BARON

Przedstawiamy Aware Bowl bag – torebkę nieoczywistą: pełną lekkości i wdzięku, a jednocześnie silną i gotową, by sprostać każdemu kobiecemu wyzwaniu! Torebka wykonana jest z wysokie klasy skór bydlęcych pochodzących z garbarni włoskich mistrzów, wyprawianych ekologicznymi garbnikami pochodzenia naturalnego. Jest nieoczywista ze względu na swój krój i zaokrąglenia. Pozostawiona na stoliku powinna się przewrócić, tymczasem majestatycznie pozostaje w pozycji. Pokazuje tym samym, jak bardzo nieoczywiste są kobiece krągłości – łagodne i silne zarazem.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez ADAM BARON (@adambaron_)

 

Jej niezwykły, półkolisty kształt odpowiada na potrzebę miękkości dotyku, podkreślenia kobiecej łagodności, a jednocześnie pozwala na przeciwstawienie kobiecego źródła siły jej męskiemu odpowiednikowi. Siła kobiet wynika z ich delikatności, uważności wobec życia i świadomości własnych możliwości i ograniczeń – umiejętności określania priorytetów, wartości i realnych celów. To właśnie kobiety stąpają twardo po ziemi i dlatego ich działania rzadko bywają efektem wygórowanych ambicji. Są bardziej wyważone i świadome, a w rezultacie prowadzą do lepszego życia i mają moc sprawczą – moc zmienienia rzeczywistości.

 

Luksusowa skórzana torebka Aware Bowl Bag zapinana jest na zamek błyskawiczny. Wewnątrz wyposażona jest w kieszonkę na telefon oraz dodatkową kieszonkę, zapinaną na zamek. Posiada regulowany pasek, który pozwoli Ci ją nosić tak jak chcesz. Podszewka torebki wykonana jest z wodoodpornej poliamidowej tkaniny w granatowym kolorze z logo marki. Całość prezentuje się niezwykle zgrabnie i zmysłowo.

Do czego nosić półokrągłą torebkę?

Aware Bowl Bag to propozycja w sam raz na wiosnę, do lekkich płaszczy, miękkich przytulnych swetrów i kardiganów. Do wyboru mamy kolor czarny i wiśniową czerwień. Czarna wersja to świetny dodatek na spotkanie, do pracy czy na randkę. Model w kolorze cherry red jest nieco bardziej casualowy i jednocześnie zmysłowy. Ożywi każdą stonowaną oraz biznesową stylizację, nadając jej nieco lżejszego charakteru. Torebka swoim półkolistym kształtem podkreśli nie tylko nasze kobiece kształty i krągłości, lecz też łagodne kształty spódnic z koła czy wszelkiego rodzaju drapowań, może też stanowić kontrast przełamujący geometrię plisowanych spódnic. Niezwykle seksowną całość stworzy w stylizacji z ołówkową spódnicą czy dopasowaną małą czarną. 

 

Z taką torebką z pewnością nie pozostaniemy anonimowe na ulicy wielkiego miasta, nawet w maseczce na twarzy.