Skórzane torebki dla ambitnych i silnych kobiet

Lifestyle

Nowe torebki z Aware Collection są takie, jakie są świadome siebie i swojej siły współczesne kobiety. Poznaj modele skórzanych luksusowych torebek Aware Everyday bag i Aware Brick Bag!

14 października 2021

12
Skórzane torebki dla ambitnych i silnych kobiet

Przez ostatnie lata i miesiące ilość zdarzeń oraz różnego rodzaju zjawisk, występujących nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, przybrała na sile. Media prześcigają się w kolejnych sensacjach i doniesieniach, często trudno rozpoznać, co jest prawdą, a co tylko do tej prawdy pretenduje. Trudno się w tym wszystkim nie pogubić, a kiedy nie sposób objąć wszystkich opcji i stanowisk za pośrednictwem rozumu, można jedynie zdać się na intuicję, która u kobiet jest dużo lepiej rozwinięta niż u płci przeciwnej. Może jest to jeden z powodów, dlaczego od pewnego czasu rośnie świadomość, siła i solidarność kobiet, na wielu polach? Może dlatego lepiej odnajdują się w chaotycznym współczesnym, nie owijając w bawełnę, urządzonym przez mężczyzn, świecie?

Niepewność co do sytuacji zdrowotnej i społeczno-ekonomicznej, która w ciągu ostatnich dwóch lat przybrała ogromne rozmiary i towarzyszy nam na co dzień, skłania nas do zwracanie się ku rzeczom stałym, trwałym, niezmiennym. Takim, za którymi kryje się wartość, siła, coś, czemu możemy zaufać. Kiedy to odnajdziemy, możemy iść śmiało do przodu.

Skąd się bierze kobieca siła?

Przejawem kobiecej siły nie jest wewnętrzny przymus do podejmowania zdecydowanych decyzji i przekonanie o własnej racji, jak to ma często miejsce u mężczyzn. Przejawem kobiecej siły jest raczej uważność i świadomość tego, co jest ważne oraz realizowanie swoich celów według ustalonych priorytetów. Siła i poczucie godności, które za tym płyną, nie są przejawem pychy czy egocentryzmu.

Aware Collection to kolekcja dla ambitnych, świadomych siebie, swoich możliwości, ale i ograniczeń, kobiet. Takich, które znają swoje mocne, jak i słabe strony, które stąpają mocno po ziemi i w rezultacie potrafią odpowiednio pokierować swoją karierą, życiem rodzinnym oraz odnoszą sukcesy na wielu innych polach. Takich, które rozpoznają cyniczną grę, jaką serwują nam politycy i potrafią wziąć odpowiedzialność za swoje wyraziste poglądy, decyzje, nawet jeśli tą decyzją jest wycofanie się i zwrócenie ku sprawom uniwersalnym lub prywatnym.

To naturalne, że w stylu bycia, życia, ubierania się wyrażamy siebie, naszą osobowość. Czy torebka, którą nosisz, może opowiadać o tobie? Oczywiście! Przedstawiamy dwa modele w dwóch różnych kształtach, do wyboru, w zależności od potrzeb oraz gustu! To zdecydowanie propozycje dla kobiet, które wiedzą, czego chcą i nie boją się sięgać po więcej.

Skórzana torebka Aware Brick bag – porządek i harmonia

Pierwsza torebka z kolekcji, którą mamy przyjemność przedstawić to Aware Brick bag. Spodoba się miłośniczkom bardziej klasycznych form i kształtów oraz różnego rodzaju torebek-kuferków. Charakteryzuje się wyjątkowo harmonijnym i uporządkowanym designem – tak jak uporządkowane powinno być życie. Zdaje się obiecywać, że z jej pomocą wszystko będzie na swoim, właściwym miejscu. Jej minimalizm w połączeniu z poczuciem luksusu, jaki otrzymujesz, są imponujące. Czego chcieć więcej od życia, jak pewności, że mamy wszystko to, co najważniejsze i nie rozprasza nas to, co zbędne? Tylko wtedy możemy skupić się na najważniejszych rzeczach, realizować swoje cele i osiągać sukcesy.

Torebka nie jest duża, lecz dzięki swojemu kształtowi, bardzo pojemna. Jej komora jest wyposażona w przegródkę na telefon oraz zamykaną na zamek kieszonkę na różne niezbędne drobiazgi. Całość zamykana jest na zamek.

Skórzana torebka Aware Everyday bag – by każdy dzień był lekki

Jeśli szukasz torebki miejskiej, klasycznej lecz nieoczywistej, bo sama taka jesteś, Aware Everyday bag będzie świetnym wyborem! Aware Everyday bag to uniwersalny model skórzanej torebki na co dzień, do noszenia na ramieniu. Nie jest ani za duża, ani za mała. Jest w optymalnym rozmiarze. Zabierzesz ją ze sobą do biura, jak i na spacer po mieście, do kina i do teatru, na spotkanie z przyjaciółmi i spotkanie w interesach. Torebka wyposażona jest w knopiki do regulacji długości paska, co w połączeniu z trapezowym kształtem, nadaje jej unikalny, designerski charakter. Ze względu na swój fason nadaje całemu outfitowi nonszalanckiej lekkości. Jest lekka jak ty, kiedy pozbędziesz się z głowy zbędnych, ograniczających cię rzeczy oraz myśli. Możesz śmiało wyruszyć z nią w kolejny dzień i odpowiadać na jego wyzwania z uniesioną głową. Oprócz głównej komory, torebka posiada przegrodę na telefon oraz niewielką, zasuwaną na zamek, kieszonkę na drobiazgi.

Obie torebki wyposażone są w wodoodporną granatową podszewkę z eleganckim printem w postaci logo firmy. Dostępne są w kolorze kasztanowego brązu oraz czerni. Wykonane z wysokiej jakości włoskich skór bydlęcych, wyprawianych ekologicznymi garbnikami, szyte w polskiej manufakturze ADAM BARON w Nowym Sączu. Obie torebki są efektem pracy projektanta, rzemieślnika oraz grupy zaangażowanych w produkcję i logistykę osób, bez których torebki byłyby tylko kolejnym produktem, którego użyjesz, a potem się go pozbędziesz. Takie rzeczy nie dzieją się z naszymi torebkami. Ich klasyczny wygląd jest zawsze na czasie, ich uniwersalny design sprawia, że są świetnym elementem garderoby kapsułowej, a ich najwyższa jakoś gwarantuje, że posłużą ci przez kolejnych kilka lat. Dajemy na nie 5-letnią gwarancję, a z doświadczenia wiemy, że nosi się je znacznie dłużej.