Sztuka samoświadomości – jak podkreślić swój silny charakter

Lifestyle

Wydawać by się mogło, że minimalizm sprowadza się do ograniczenia posiadanych rzeczy. Tymczasem to tylko narzędzia do spełnienia wyznaczonego celu. Klasyczny design, uniwersalne kolory i brak rozpraszających dodatków. To nowa torebka Aware Day 02. Zaprojektowana tak, by być Twoja ostoją minimalizmu w maksymalizmie podejmowanych wyzwań.

28 lipca 2022

8
Sztuka samoświadomości – jak podkreślić swój silny charakter

Tempo współczesnego życia nieustannie przyspiesza, nie pozostawiając nam chwili na refleksje, poznanie swojego wewnętrznego „ja”. Ciągłe starania, by sprostać osobistym ideałom, piąć się w górę przy jednoczesnym przekonaniu, że nie jest się wystarczająco dobrym. W całej tej dynamice bardzo łatwo jest zapomnieć o sobie i dać się ponieść jeszcze szybciej zmieniającym się trendom. By pozostać przy swoich wartościach i założeniach należy wdrożyć do swojego życia postawę świadomości i uważności. Zorientować podejmowane działania na racjonalnie określonych celach. Dopiero gdy poznamy swoje predyspozycje i w pełni zaakceptujemy wewnętrzne pragnienia, będziemy mogli podjąć działania w kierunku ich urzeczywistnienia. Wtedy, nawet presja społeczna nie będzie w stanie przytłoczyć pewnej siebie kobiety, która orientuje swoje działania na tym, co tu i teraz.

 

Torebka Aware Day 02 – atrybut harmonii

Samoświadomość to potężne narzędzie osobistej zmiany. To niełatwa umiejętność, gdyż nie można jej nabyć, wzorując się na innych. Nauczycielem i uczniem jest jedna osoba i w tym tkwi całe meritum samoświadomej postawy. Proces poznawania siebie oparty jest o obserwację, interpretację, a następnie właściwe działania na podstawie wyciągniętych wniosków. Podjęty trud owocuje znaczącym rozwojem i buduje pewność siebie – cechę silnej kobiety. Rozwój osobisty to nieustanny proces zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. W świecie zdominowanym przez sztywne ramy męskiego systemu, wdrożenie nowego spojrzenia na rzeczywistość wymaga dużego wysiłku. Dlatego bardzo ważne jest, by zadbać o swój komfort podczas podejmowania codziennych wyzwań biznesowych. Strój powinien podkreślać determinacje i siłę, które cechują samoświadomą kobietę. Jednak dla zachowania równowagi warto wybrać klasyczną torebkę, która będzie ostoją na drodze kariery.

 

 

 

Nowa torebka Aware Day 02 camel została zaprojektowana tak, by nie rozpraszać Twojej uwagi zorientowanej na realizowaniu wyznaczonych zadań. Nie ma zdobień, a jej krój jest prosty. Wykonanie z najwyższej jakości skóry bydlęcej sprawia, że torebka jest wytrzymała i z pewnością posłuży na lata. Klasyczny design to nie wszystko. Wnętrze torebki skryje nie tylko biznesowe dokumenty, ale także kobiece niezbędniki. Wszystko dzięki dwóm przestrzeniom oddzielonym zapinaną na zamek komorą. Niezwykle praktycznym elementem jest zewnętrzna kieszeń na ścianie frontowej. Pozwala na przechowywanie drobnych przedmiotów bez konieczności rozsuwania głównej komory. Jednym słowem minimalistyczni design i maksymalna funkcjonalność.

 

Skórzana torebka – swoboda w wyrażaniu siebie

Klasyczny design nowej torebki Aware Day 02 chestnut pozwala na dużą swobodę w komponowaniu stylizacji. Można potraktować ją jako spójny element biznesowego uniformu lub stworzyć zupełnie kontrastowy akcent. Ta skórzana klasyka wpasuje się również w mniej formalne kompozycje. Połączenie marynarki z klasycznymi spodniami, wygodne sneakersy i najnowszy model Aware Day 02 black to prawdziwa propozycja ze smakiem. Torebka dostępna jest w trzech kolorach, co daje dużą swobodę łączenia jej z różnymi stylami. Klasyczna czerń, gustowny, głęboki brąz i szlachetny koniakowy z powodzeniem dopełnią każdą stylizację.

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Dello Russo (@annadellorusso)

 

Anna Dello Russo powiedziała, że „moda to deklaracja Twojej własnej wolności”, więc właśnie tak należy ją postrzegać. Podejmowane decyzje, nawet te modowe, definiują charakter człowieka i są wyrazem jego wolności. Elementy garderoby świadczą o postawie wobec otaczającego nas świata. Wybierając naturalne materiały wyrażamy swoją troskę o przyszłość planety. Co więcej, dobór stroju to wyraz samoświadomej, silnej kobiety, a torebka wysokiej jakości zdecydowanie to zaakcentuje. Niezależnie na jakim etapie rozwoju jesteś, znajdź swoją ostoję minimalizmu, która będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat.