Torebka na miarę kobiecych wyzwań dnia codziennego

Lifestyle

Torebka idealna na aktywny dzień pełen wyzwań? To model o uniwersalnym designie, z którym łatwo zmienisz swój look z biurowego na niezobowiązujący i casualowy. Taki efekt zapewnia wyłącznie skórzana torebka o klasycznym wyglądzie, jednak o gabarytach i pojemności, które pomieszczą bagaż twojego codziennego dnia. Poznaj nowość w naszej ofercie!

27 listopada 2020

17
 Torebka na miarę kobiecych wyzwań dnia codziennego

Aware shopper bag to najlepsza odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet, których dzień jest wypełniony aktywnościami od rana do wieczora. To torebka miejska dla pań, które nie poddają się łatwo rutynie, a oczekują od każdego dnia, by był nową ekscytującą przygodą. To torebka dla kobiet wymagających wiele zarówno od siebie, jak i od innych; takich, które dzięki swojej uważności i kreatywności potrafią odnaleźć sens każdej chwili oraz czerpać satysfakcję z drobnych rzeczy oraz zdarzeń. One nigdy się nie nudzą, a jeśli przeżywają chwile zwątpienia, jest to zazwyczaj efektem chwilowego spadku nastroju spowodowanego zwykłym zmęczeniem. Wystarczy wtedy, by pozwoliły sobie na chwilę relaksu i wszystko wróci do normy, a ich żądza życia odrodzi się z taką samą siłą.

Wyższy porządek w życiu i w torebce


Chociaż inne osoby często widzą w nich nieuporządkowanie i podejrzewają o chaotyczne działania, ten „bałagan” to tylko pozory. W rzeczywistości wszystko trafia do odpowiedniej przegródki. Żeby pozwolić sobie na spontaniczność i żyć pełnią życia, niczego nie żałując, wbrew pozorom trzeba mieć ustalony wcześniej wyższy porządek w swojej głowie. Mowa o porządku wynikającym z ustalonych wcześniej priorytetów, własnych zasad i celów.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ADAM BARON (@adambaron_)

 

 

Aware shopper bag jest odzwierciedleniem osobowości kobiety, która pragnie świadomie doświadczać rzeczywistości w każdym jej codziennym przejawie. To torebka zamykająca w sobie różne konwencje - luksus oraz nonszalancję, chaos i porządek. Wykonana jest z wysokiej klasy włoskiej skóry bydlęcej, z delikatnym połyskiem, co nadaje jej kobiecy wdzięk i intrygujący wygląd. Posiada staranne przeszycia i eleganckie tłoczenie w postaci logo marki. Ta piękna shopperka pomieści format A4 i uniesie podstawowe zakupy. To silna torba - wyposażona w cienkie, lecz mocne uchwyty. Prędzej się znudzi niż zepsuje. 


Co kryje w swoim wnętrzu? Jej główną komorę przedziela duża kieszeń zamykana na dwustronny, wygodny suwak. Miłe panie, schowacie w niej wszystkie przedmioty, które chciałybyście ukryć przed natrętnym wzrokiem z zewnątrz! Otulone przez miękką, miłą w dotyku podszewkę z wodoodpornej tkaniny poliamidowej, będą waszą i tylko waszą tajemnicą. Porządek w torebce pomoże wam też utrzymać mała wewnętrzna kieszonka zapinana na zamek, do której schowacie swoje kobiece drobiazgi.

Torebka na bagaż codziennych doświadczeń

O miejskim stylu, o tym jak go kreować i na co postawić w swoim codziennym outficie, pisaliśmy w artykule: Jak z klasą przetrwać dzień w miejskiej dżungli?. Torebka miejska Aware shopper bag jest jego kwintesencją – będzie waszym sprzymierzeńcem w każdej chwili dnia i wieczora. Nigdy nie będzie balastem. Przeciwnie – będzie ozdobą, atutem, symbolem niezależności! Będzie mówić o Was, o waszych aspiracjach, waszych wyborach, waszej wolności. 


Wybierz swój kolor – czerń lub głęboki wykwintny brąz. Załóż wygodne buty, płaszcz i otwórz się na wszystko, co przyniesie dzień!