Uno, due, tre - czyli torby, które robią wrażenie

Lifestyle

Dokumenty, laptop, telefon, kalendarz, klucze...jesteś już gotowy do wyjścia, ale nie masz gdzie zapakować wszystkich tych rzeczy? Chcesz wyglądać elegancko i zrobić dobre wrażenie na spotkaniu, które zaczyna się już za moment? Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu mężczyźnie, dlatego powstały teczki biznesowe z kolekcji Nonconformist.

11 grudnia 2019

Autor: Adam Baron

16
Uno, due, tre - czyli torby, które robią wrażenie

Niezależny mężczyzna z charakterem

Takim właśnie mężczyznom dedykowana jest kolekcja Nonconformist. Silny charakter, podążanie własną drogą i nieoczywista osobowość to cechy, które są wyznacznikami tej kolekcji. Znajdują się w niej torby podróżne, kosmetyczki oraz kilka modeli teczek biznesowych. Do najbardziej uniwersalnych należą nasze bestsellery: Nonconformist Uno, Nonconformist Due i Nonconformist Tre, które możesz nosić zarówno do biura, jak i na co dzień. Każda z nich została wykonana z włoskich skór bydlęcych o matowym wykończeniu i jest dostępna w trzech eleganckich kolorach: czarnym, ciemnobrązowym oraz koniakowym.

Uno - postaw na prostotę

Od tego modelu wszystko się zaczęło. Celem było stworzenie męskiej teczki biznesowej o nieoczywistym kroju, wykonanej z naturalnej skóry, która zapewni wyjątkowy i niezmienny wygląd przez wiele lat. Tak powstała torba Nonconformist Uno. Wewnątrz znajduje się przegroda na laptop, organizer na długopisy, telefon i inne niewielkie przedmioty oraz dwie kieszenie na zamek. Dodatkiem jest dopinany pasek, umożliwiający noszenie torby na ramieniu. Nonconformist Uno docenią ci, którzy nie lubią trzymać się schematów i chcą włączyć do klasyki pierwiastek nowoczesności.

Due - uporządkowane wnętrze

Kolejny model - Nonconformist Due, został wzbogacony o kieszeń zewnętrzną zapinaną na zamek. Pozwala to na umieszczenie w niej przedmiotów, które są często używane, ma to znaczący wpływ na wygodę użytkowania. Wnętrze torby jest identyczne jak w przypadku modelu Nonconformist Uno.

 

 

Tre - pojemność ma znaczenie

Nonconformist Tre to najbardziej pojemny model. Od pozostałych różni się wyposażeniem wnętrza, układem kieszeń zewnętrznych oraz wyglądem rączek. Posiada dwie komory boczne zapinane na zatrzask magnetyczny, wewnątrz każdej z nich znajduje się kieszeń zapinana na zamek. Komora główna - ze względu na dodatkowe zabezpieczenie w postaci pianki - przeznaczona jest na laptopa. Tak jak poprzednie modele, torba jest wyposażona w dopinany pasek.

Teczka biznesowa to nieodłączny atrybut każdego mężczyzny, który ceni sobie elegancki wygląd - nie tylko od święta. Każdy z wyżej opisanych modeli jest praktyczny oraz zwraca uwagę przez swój nowoczesny design. Teczki Nonconformist sprawdzą się zarówno dla mężczyzn prowadzących własną działalność, jak i dla pracujących w korporacjach.