Dla Niego: milion prezentów, jeden trafiony

Porady

Mężczyźni są minimalistami, nie potrzebują tak wielu gadżetów, ubrań i kosmetyków, jak kobiety. Stawiają na wysoką jakość i jak wskazują sondaże, coraz częściej doceniają wyroby produkowane w Polsce. Trafionym prezentem pod choinkę dla mężczyzny będzie więc skórzana torba, kosmetyczka, portfel lub karta podarunkowa do naszego sklepu!

13 listopada 2020

19
Dla Niego: milion prezentów, jeden trafiony

Wybór prezentu świątecznego dla Niego to duże wyzwanie. Mężczyźnie, który dba o swój wizerunek, zajmuje wysoką pozycję w firmie lub po prostu lubi klasyczny styl, potrzebne są gadżety i dodatki, które podkreślą jego charakter i osobowość. Wytyczanie ścieżek, życie na własnych zasadach, inspirowanie innych, bycie wiernym swoim przekonaniom to ich domena. Właśnie dla takich panów przeznaczone są nasze skórzane torby i akcesoria, produkowane w manufakturze w Nowym Sączu, z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju.

Zapach naturalnej skóry, zapach świeżej choinki


Przedstawiamy kilka pomysłów na świąteczny prezent dla Niego: dla męża, partnera, ojca, partnera biznesowego czy szefa. Wszystkie torby wykonane są z najlepszych włoskich skór, miękkich i miłych w dotyku, o szlachetnym zapachu, jaki cechuje jedynie naturalną skórę. Piękne wykończenia, przeszycia, subtelny znak prestiżowej marki galanterii skórzanej oraz inne zalety produktu podkreślą prestiż i status społeczny właściciela teczki czy aktówki.

Świąteczne prezenty dla mężczyzny 

Propozycja nr 1 


SLOW Act, czyli minimalistyczna aktówka dla spełnionych mężczyzn, którzy cenią sobie życie bez pośpiechu i niczego nie muszą już nikomu udowadniać. Tacy, którym do pracy wystarczy laptop 13", bo właśnie taki zmieści się do aktówki. Będzie mile zaskoczony jej prostotą i funkcjonalnością!

 

skorzana-aktowka-na-dokumenty-slow-act

 

Propozycja nr 2


Teczka Nonconformist Sharp3, czyli poważny prezent dla poważnego mężczyzny, który potrzebuje zabrać ze sobą do biura laptop i dokumenty o formacie A4. Wygodny uchwyt pozwala na noszenie teczki w ręku, a dopinany pasek umożliwi nonszalanckie przewieszenie jej przez ramię. Taki prezent będzie dla niego dowodem na to, że doceniasz jego starania i sukcesy na polu zawodowym.

 

skorzana-teczka-biznesowa  

Propozycja nr 3


Nonconformist Messenger small bag to prezent dla mężczyzn lubiących bawić się modą, takich których wszędzie pełno i którzy potrzebują mieć pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy. Wygoda, jakość i klasyczna nonszalancja to cechy, jakie docenia jeśli chodzi o produkty i akcesoria? Nie wahaj się sprezentować mu pod choinkę Nonconformist Messenger small bag.

  skorzana-listonoszka-meska

Propozycja nr 4


Verity Weekend to torba podróżna, która może być wspólnym prezentem dla Was obojga. Kiedy będziecie mieli ochotę uciec na kilka dni, oderwać się od wszystkiego, z torbą Verity Weekend każda wasza wspólna chwila nabierze jeszcze większego znaczenia. Doświadczycie z nią autentyczności, niezależnie od miejsca, w które się udacie. Torba ma ogromną zaletę, którą z pewnością docenisz - posiada osobną komorę na buty, dzięki czemu będziesz mogła spakować do niej szpilki, jeśli tylko o tym zamarzysz.

  skorzana-torba-podrozna

Propozycja nr 5


Czasami zamiast konkretnego prezentu wolimy podarować drugiej osobie wolność wyboru. Właśnie dlatego mamy w ofercie Karty podarunkowe do naszego e-sklepu o wartości od 500 zł. 

  voucher2

 

Udanych świątecznych zakupów!