Dla Niej: milion prezentów, jeden trafiony

Porady

Zbliżają się Święta, czas pomyśleć o prezencie dla Niej. Dla żony, partnerki, matki, córki, babci czy przyjaciółki – dla wszystkich silnych kobiet, które same decydują o najważniejszych w życiu sprawach. Wyraź swoje uznanie, obdarowując ją luksusowym świątecznym prezentem.

9 listopada 2020

21
Dla Niej: milion prezentów, jeden trafiony

Szukając prezentu na święta dla kobiety masz wiele możliwości, jednak wiedz, że nic nie ucieszy jej tak jak nowa torebka z włoskiej skóry. Taka, która podkreśli jej silny charakter, doda prestiżu, a jednocześnie będzie miejscem, w którym Ona ukryje wszystkie swoje kobiece sekrety. W końcu nie bez powodu o torebce, podobnie jak o diamentach, mówi się, że są najlepszymi przyjaciółmi kobiety!


Torebka na świąteczny prezent


Przedstawiamy kilka propozycji luksusowych prezentów pod choinkę, w tym: torebki wieczorowe oraz eleganckie torebki miejskie, skórzane kosmetyczki i karty podarunkowe do naszego sklepu o różnych wartościach.


Torebki dostępne są w kilku kolorach: od czerni, granatów, brązów aż po beż i burgund. Aby wybrać odpowiedni kolor, pomyśl, jaki będzie pasował do jej płaszcza, sukienek? Jeśli nie wiesz, jaki kolor galanterii skórzanej wybrać, kieruj się zasadą kontrastu: do jasnego płaszcza – czarna, brązowa, granatowa lub burgundowa torebka, do ciemnego – torebka w kolorze koniakowym lub burgundowym. Wyjątkiem jest wieczorowy model – do czarnej sukienki idealnie pasować będzie czarna torebka. Najlepiej na łańcuszku, jak model Dare! night 01 black. Odważ się podarować ją w prezencie!

 

Jeśli obdarowywana przez ciebie kobieta lubi klasykę, trafionym prezentem będzie Verity mini crossbody. To torebka, który ucieszy każdą panią aspirującą do tego, by utrzymać porządek w jej wnętrzu. Będzie to możliwe dzięki: kieszeni na telefon, organizerowi na karty kredytowe i lojalnościowe oraz smyczce na klucze.

 

Chcesz sprezentować jej nieco większy model? Aware shoulder bag posiada te same zalety funkcjonalne, co Verity mini crossbody. Dyscyplina i porządek z nutą typowo kobiecej nonszalancji to coś, co przypisane jest każdej świadomej siebie kobiecie i ta torebka jest tego odzwierciedleniem.


awareshoulderbag


Jeśli uważasz, że ona potrzebuje czegoś większego, rozważ pełen klasycznej subtelności model ADAM BARON Home 05 ze skóry z lekkim połyskiem. Torebka posiada pięknie wykrojoną klapę, zamykaną na magnes. Jest idealna zarówno na oficjalne, jak i nieoficjalne spotkania.


adam-baron-home-05-black


Z pewnością radość sprawi jej torebka Aware shopper bag. Elegancka jak ona, dostojna jak ona i co równie ważne – pojemna! Kobiety kochają duże torebki. Zwłaszcza, jeśli są one dobrze zaprojektowane, nie tylko pod względem designu, ale i użyteczności.

 

aware-shopper-bag


Jeśli szukasz skromniejszego, lecz równie luksusowego prezentu, powinna zainteresować cię skórzana kosmetyczka. Przyda się na każdy wyjazd, a tymczasowo równie dobrze prezentować się będzie w łazience czy sypialni. Aware Cosmetic bag zamykana jest na wygodny zamek, zasuwany z dwóch stron i wyposażona w wygodne kieszonki.


kosmetyczka-skorzana-aware-black

 

Wszystkie przedstawione przez nas propozycje prezentowe dostarczą obdarowanej osobie wielu wrażeń nie tylko estetycznych, lecz i zmysłowych. Nic nie dorówna miękkości i delikatności oraz zapachowi szlachetnej bydlęcej skóry. Takie wrażenia pozostają na dłużej, zwłaszcza jeśli towarzyszą tak wyjątkowym chwilom jak Święta Bożego Narodzenia. Jeśli jednak nie potrafisz się zdecydować na zakup konkretnego modelu torebki i wolisz jej wybór pozostawić gustowi kobiety, mamy dla ciebie rozwiązanie w postaci Karty podarunkowej.

 

Udanych zakupów i Wesołych Świąt!


adambaron-voucher