Idealne prezenty dla Niej i dla Niego

Porady

Zbliża się czas wzajemnego obdarowywania się prezentami. Przesyt produktów dostępnych na rynku sprawia, że mamy problem z podjęciem właściwej decyzji. Dlatego przedstawiamy 2 prezenty idealne. Takie, które spodobają się każdemu prawdziwemu mężczyźnie czy kobiecie.

26 listopada 2018

Autor: Adam Baron

42
Idealne prezenty dla Niej i dla Niego

Czego pragnie kobieta?

 

Eleganckiej torebki. Takiej, dzięki której może czuć się kobieco, godnie i seksownie, ale nie nachalnie. Damska torebka wieczorowa Dare! night 01 to obiekt pożądania każdej kobiety. Nawet tej, której codzienny wygląd tego nie zdradza. Torebka z kolekcji Dare! o charakterze ADAM BARON Night to klasyk, piękny i ponadczasowy. Taką torebka nie pogardzi żadna kobieta, to absolutny „must have”.

Może być ozdobą każdej eleganckiej - nie tylko wieczorowej - kreacji. Trzy wewnętrzne komory pozwolą na ukrycie wszystkiego, o czym nie musisz wiedzieć, a co sprawia, że postrzegasz Ją jako piękną i tajemniczą. Torebka Dare! night 01 wykonana jest z najlepszych włoskich skór bydlęcych. Może być wyposażona w regulowany łańcuszek albo w skórzany pasek do noszenia na ramieniu. Dostępna jest w trzech kolorach:  czarnym, camelowym i kasztanowego brązu.

 

ADAM_BARON_blog_prezentyCzego pragnie mężczyzna?

 

Podziwu - zarówno ze strony płci pięknej, jak i innych mężczyzn. Dlatego naszą propozycją jest elegancka skórzana aktówka SLOW Act, potwierdzająca prestiż i pewną pozycję mężczyzny. Na jej niezwykle szykowny wygląd składa się minimalistyczny design i niezwykły sznyt, który zapewnia rzemieślniczy proces wytwórczy. Aktówka wykonana jest z włoskich skór bydlęcych, posiada również podszewkę z surowej, niewykończonej skóry. Aktówka dostępna jest w kolorach: czarnym, ciemnego brązu czekoladowego, camelowym oraz koniakowym. Zapinana jest na dwa mocne ferrytowe magnesy. Mieści format A4. Jej prosty, oszczędny design i surowy majestat skór doceni każdy obdarowany mężczyzna.

 

ADAM_BARON_blog_prezenty