Męska torba podróżna

Porady

Nie ma znaczenia, dokąd jedziesz - torba podróżna zawsze będzie niezbędna. Czy to na weekendowy citybreak, długie wakacje z rodziną, czy podróż służbową.

30 lipca 2018

Autor: Adam Baron

33
Męska torba podróżna

Praktyczna torba podróżna dla ceniących sobie użyteczność

Przygotowując się do wyjazdu, przychodzi w końcu moment, w którym trzeba podjąć decyzję, do czego najlepiej będzie się spakować. Co oczywiste, na pierwszym planie stawiamy na użyteczność i wygodę — nikt nie chce dodatkowego nieporęcznego balastu i zmartwień w trakcie podróży. Zazwyczaj do wyboru mamy dwie opcje: walizka lub torba podróżna. Choć walizce ogromu zalet odmówić nie można, warto pochylić się nad tą drugą możliwością, która może okazać się w wielu przypadkach lepszym wyborem.


Torba podróżna do samolotu

Podróże samolotem to ogromna wygoda, ale i pewne ograniczenia, do których trzeba się dostosować. Limity narzucane pasażerom pozwalają zabrać bagaż o dokładnie określonych wymiarach. Co za tym idzie, “kabinówka”, która musi zmieścić się w samolotowym schowku, nie może być za duża, a jednocześnie musi być na tyle pojemna, żeby zmieści wszystkie potrzebne rzeczy. Niewątpliwą zaletą toreb jest możliwość zmieniania ich rozmiarów — kabinówki Two Function dzięki zapięciu po bokach można powiększyć, zyskując kilka dodatkowych centymetrów przestrzeni. Skórzane torby są również na tyle elastyczne, że bez większych problemów da się zmieścić do nich więcej, niż się zakładało. Zyskują one także przewagę w zestawieniu z walizkami, jeśli chodzi o wagę. Torby są niezwykle lekkie, przez co nie zabierają cennych kilogramów przy pakowaniu się na dłuższe wakacje.

 

Weekendowa torba

Weekendowe torby podróżne powinny charakteryzować się funkcjonalnością i dobrze przemyślanymi rozwiązaniami. Ogromną rolę odgrywają tutaj wszelkiego rodzaju dodatkowe komory oraz zapinane kieszenie. Ale zawsze można iść o krok dalej. Oprócz bocznych lub wewnętrznych kieszeni pomagających uporządkować rzeczy w podróży, torby Verity Weekend posiadają osobną, zapinaną kieszeń na obuwie. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w podróżach służbowych.


Dla ceniących sobie dobry wygląd

Wprawdzie w podróży najważniejszą rolę odgrywa wygoda, ale nigdy nie należy zapominać o eleganckim wyglądzie. To on definiuje to, kim jesteśmy i jak odbierają nas inni. Elegancka skórzana torba podróżna dodaje stylu i wyrafinowania, a klasyczne kolory takie jak czerń, brąz i koniak znajdą zastosowanie w każdej stylizacji. Outfit dopełniony takim dodatkiem obrazuje klasę i charakter podróżującego, wyróżniając go spośród tłumu innych turystów. Można ją nosić na wiele sposobów: zawsze dobrze wygląda noszona w ręce czy na regulowanym pasku dołączonym do torby.

 

Przygotowanie do podróży

Dobrze zaimpregnowana skórzana torba nie będzie wymagała dodatkowej ochrony podczas wyjazdu i posłuży przez długie lata. Nie trzeba się martwić zabrudzeniem jej w trakcie podróży. Solidne wykonanie, wysokiej klasy materiały to gwarancja długowieczności produktu. Mamy gwarancję, że była to dobra i sprawdzona inwestycja.

Uniwersalność toreb idzie w parze z użytecznością i eleganckim wyglądem. Wolimy posiadać jedną torbę, która posłuży przez długi czas i będzie mogła być zabierania nie tylko do samolotu, ale i na krótkie weekendowe wypady za miasto czy wyjazdy służbowe, zapewniając nam przy tym zawsze dobry i klasyczny wygląd.