Prezent dla niej

Porady

Już za chwilę rozpocznie się jeden z najbardziej wyjątkowych okresów w roku. Wyjątkowy, ale jednocześnie zabiegany - zakupy, przygotowania, liczne spotkania. Grudzień to czas, który niemal każdemu najbardziej kojarzy się ze Świętami. Warto się do niego dobrze przygotować tak, aby ważne sprawy nie zostały odłożone na ostatnią chwilę i można było w spokoju celebrować piękne chwile w towarzystwie najbliższych nam osób.

18 listopada 2019

Autor: Adam Baron

22
Prezent dla niej

Milion prezentów, jeden trafiony 

Wybór odpowiedniego prezentu dla kobiety może okazać się sporym wyzwaniem dla niejednego mężczyzny. Nie chodzi tu jedynie o drugą połówkę, ale również o mamę, siostrę, ciocię czy babcię. Sprawa jest prosta, jeżeli wiemy co dokładnie chciałaby dostać obdarowywana osoba. Takie sytuacje nie zdarzają się jednak zbyt często i zazwyczaj to sami musimy podjąć trud poszukiwań idealnego upominku. Ponadto niespodzianki są znacznie bardziej ekscytujące i mogą wywołać miłe zaskoczenie. Na co się zdecydować, żeby trafić w gusta kobiety i zminimalizować ryzyko nietrafionego prezentu?

Biżuteria, kosmetyki, perfumy, a może coś do ubrania? Każda z tych propozycji wymaga wyczucia i wiedzy na temat upodobań kobiety. Niektórzy decydują się na elektroniczne gadżety, jest to jednak prezent, z którego znacznie bardziej ucieszy się płeć przeciwna. Kluczem do sukcesu może okazać się uniwersalność i praktyczność prezentu, połączona z nutą kobiecości. Taka właśnie jest torebka. 

Najlepszy przyjaciel kobiety

Torebki nieraz określane są jako najlepszy przyjaciel kobiety. W kobiecej garderobie nigdy nie jest ich za dużo! Pojemna shopperka, specjalna torba na laptopa, mała kopertówka na wieczorne wyjście i listonoszka na dzień na mieście. Najlepiej w ponadczasowych, uniwersalnych kolorach. 

Torebka z kolekcji Fussy handbag czyli mini-torebka idealnie wpisująca się w obecne trendy i szał związany z mikrotorebkami, zapoczątkowany przez słynnego projektanta Simona Porte Jacquemusa. Jej uniwersalny, a jednocześnie nieoczywisty i zwracający uwagę design, będzie odpowiedni dla kobiety w każdym wieku. Można nosić ją jako uzupełnienie wieczorowej stylizacji, a także jako torebkę na co dzień.

 

torebka-damska-adam-baron

 

Druga propozycja to nieco większy model - Verity Day, odpowiedni zarówno do pracy, jak i na co dzień. Pomieści wszystkie niezbędne przedmioty, a jednocześnie będzie wygodny w użytkowaniu. Prosty krój torebki uzupełniają elementy ozdobne w postaci pasków i klamerek. Model można nosić w ręce lub na dopinanym pasku.

 

torebka-skorzana-adam-baron

 

 

Kolejna propozycja to klasyka sama w sobie! Prosty kształt, pozbawiony jakichkolwiek dodatków, odpowiedni na każdą okazję. Torebka stworzona z myślą o kobietach ceniących minimalizm, poszukujących praktycznych rozwiązań. Mowa o modelu ADAM BARON Home 01 midi, dostępnym także w większej wersji.

 

 

 

 

 

Każda z wymienionych toreb została wykonana z naturalnych włoskich skór w kaletniczej manufakturze na terenie Nowego Sącza. Dbałość o szczegóły, solidność wykonania i piękno materiału, jakim jest prawdziwa skóra z Włoch, dają gwarancję wysokiej klasy tych produktów. Taki prezent oczaruje niejedną kobietę i posłuży jej na długie lata.