Prezent na Dzień Matki - podaruj Mamie odrobinę luksusu

Porady

Przed nami święto pełne wspaniałych emocji i wzruszeń – 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Tego dnia padają piękne słowa wdzięczności, a wspólnie spędzony czas wypełniony jest czułymi gestami. Pojawiają się również prezenty, a ich idea jest prosta: sprawić, by najważniejsza w tym dniu osoba poczuła się wyjątkowo! Dla tych, którzy swoje uczucia pragną okazać, wręczając mamie ekskluzywny prezent, który przetrwa lata i będzie stanowił wartość sentymentalną, proponujemy zakup klasycznej torebki. Taki prezent spodoba się każdej kobiecie!

20 maja 2019

Autor: Adam Baron

20
Prezent na Dzień Matki - podaruj Mamie odrobinę luksusu

Wdzięczność mamie powinno wyrażać się przy każdej okazji, na wszelkie możliwe sposoby. Przyjęło się jednak, że 26 maja to taki wyjątkowy dzień, kiedy składamy życzenia, wręczamy kwiaty i pielęgnujemy tę wyjątkową rodzinną więź. Najważniejsze, by nasze gesty i emocje były autentyczne, a prezenty stanowiły jedynie dodatek. Decydując się na wyjątkowy podarunek, warto zadbać, by był funkcjonalny, przetrwał lata i był dopasowany do charakteru obdarowanej, dlatego nasza propozycja na prezent na Dzień Mamy to luksusowa skórzana skórzana torebka damska z prawdziwie szlachetnych skór włoskich wysokiej klasy.

Matka – tytan codzienności

W ostatnich latach znacząco zmienił się wizerunek matki czy kobiety w ogóle. To już nie tylko strażniczka domowego ogniska, ale kobieta aktywna, niezależna, silna. Ma swoje pasje, marzenia, a przy tym realizuje się zawodowo. Po pracy najczęściej zajmuje się domem, czasem wychodzi, by zadbać o siebie lub załatwić bieżące sprawy. Matki to prawdziwe tytany codzienności! Chcąc sprawić, by owa codzienność nie była wyłącznie schematem, warto na Dzień Matki podarować coś, co nie pozwoli jej poddać się rutynie i sprawi, że poczuje się wyjątkowo. Takim przedmiotem bez wątpienia jest torebka o klasycznym designie i… wyjątkowym charakterze! 

Klasyczna torebka – pewny prezent dla mamy

Nie ma przedmiotu, który tak bardzo kojarzy się z płcią piękną jak torebka – towarzyszy kobiecie na co dzień, dlatego warto posiadać przynajmniej jeden model, który sprawi, że w każdej sytuacji właścicielka będzie czuła się wyjątkowo.

Klasyczny, minimalistyczny design, brak zbędnych dodatków czy ozdób – właśnie taka torebka zachwyci każdą kobietę, niezależnie od wieku. Świetnie sprawdzi się do garsonki, eleganckiej sukienki czy klasycznego płaszcza. W naszym sklepie internetowym dostępna jest szeroka oferta skórzanych torebek z kolekcji ADAM BARON Home. Ich wyróżnikiem jest prostota, luksusowy wygląd i użyteczne design, który przejawia się w wygodnych rozwiązaniach, takich jak: przestronne komory, przegródki i kieszonki na drobiazgi, wygodne zamykanie na magnes ferrytowy lub suwak oraz metalowe nóżki w dnie torebki, które chronią skórę przed zabrudzeniem lub zniszczeniem.

Ze względu na ponadczasowość i funkcjonalność, skórzana torebka z pewnością będzie trafionym prezentem. Z kolei jej trwałość sprawi, że pozostanie z mamą na lata i stanie się pięknym symbolem łączącej was więzi.

Pewny prezent dla wymagających

Chcesz, by twoja mama sama mogła podjąć decyzję, który model czy kolor torebki będzie dla niej idealny – dokładnie taki, o jakim marzy? Podaruj jej voucher upominkowy upoważniający do zakupu dowolnej torby lub torebki w naszym sklepie internetowym. To gwarancja trafionego prezentu dla tych najbardziej wymagających.

Prezenty mogą stanowić najdoskonalszy wyraz naszych uczuć, mogą być symbolem łączących nas więzi czy oznaką nieskończonej wdzięczności. Nigdy jednak nie zastąpią gestów troski, miłości, uwagi, dlatego tego dnia warto przede wszystkim podarować mamie to, co najważniejsze – swoją obecność. Prezent niech stanie się jedynie dopełnieniem tego wyjątkowego święta. Niech przy tym wywoła uśmiech i radość obdarowanej!