Jakie torebki nosić zimą?

Fashion

Moda w zimie kieruje się innymi prawami niż w lecie. Pomimo tego, że klasyka jest ponadczasowa i prezentuje się świetnie niezależnie od pory roku, inną torebkę wybierzemy do lekkiej sukienki, a inną do grubego płaszcza.

9 grudnia 2018

Autor: Adam Baron

43
Jakie torebki nosić zimą?

Zimowa pogoda bywa ostatnio w Polsce zmienna i zupełnie nieobliczalna, jednak pomimo stosunkowo wysokich temperatur zdecydowanie częściej w użyciu są stylowe kozaki oraz grube płaszcze niż czółenka i jesienne prochowce. Jak dobrać do zimowej stylizacji torebkę, żeby wyglądać elegancko, zachowując jednocześnie proporcje sylwetki? Jak wyglądać zgodnie z zimowymi trendami?

Grube wełniane płaszcze oraz pikowane kurtki, często z kapturem lub wywijanym kołnierzem albo klapami, nadają naszej kobiecej sylwetce objętości. Wprawdzie dobrze skrojony płaszcz albo kurtka z odpowiednimi wcięciami podkreśla kobiece kształty, jednak konieczne jest, by dobrać do całości odpowiednie buty (to one stanowią podstawę naszego outfitu!) oraz torebkę, która jest kropką nad „i”, dopełniającą nasz wizerunek, wyrażającą charakter i podkreślając osobowość właścicielki. Czym należy się kierować, wybierając torebkę na zimę?

 

Idealna torebka na zimę to duża torebka

Podstawową zasadą, o jaką powinniśmy oprzeć nasz wybór, jest zasada zachowania odpowiednich proporcji. W przypadku zimowych stylizacji zrezygnujmy z małych, zgrabnych torebek, które latem, w zestawieniu z sukienką, spódnicą czy garsonką, wyglądają atrakcyjnie i seksownie. Niewielkich gabarytów torebka zimową porą będzie sprawiała, że nasze kształty będą optycznie wyglądały na bardziej okazałe niż są w rzeczywistości. Postawmy więc na model o odpowiednim kształcie i rozmiarze. Najbardziej odpowiednią torbą na zimę będzie duża, prostokątna torebka miejska Dare! o charakterze ADAM BARON Day. Torba wyróżnia się wyszukanym designem, a oprócz tego jest niezwykle praktyczna. Jest dostępna w dwóch deseniach. Gładki (model Dare! day) warto wybrać do bardziej klasycznych stylizacji lub płaszczy albo kurtek w deseń np. w jodełkę, czy inne wzory. Dare! day kajman, ze skóry tłoczonej na wzór skóry kajmana, to propozycja do płaszczy i kurtek w jednolitym wzorze i kolorze. Oczywiście kobiety, które lubią bawić się modą i grać konwencjami, mogą przełamywać schematy i będą wyglądały przy tym równie zjawiskowo. Jedynym przeciwwskazaniem dla tak dużej torebki o kształcie prostokąta jest niski wzrost.

Torby z naturalnej bydlęcej skóry Dare! day i Dare! day kajman dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, kasztanowego brązu oraz camelowym. Modele wykonane z gładkiej skóry cechuje lekki połysk, te stylizowane na skórę kajmana mają matowe wykończenie. Każdy z kolorów prezentuje się równie elegancko i jest godny polecenia: jego wybór uzależniony powinien być od koloru płaszcza, butów lub ulubionego szala czy chusty.

 

Idealna torebka na zimę to „silna” torebka

Od zimowej torby powinnyśmy również oczekiwać funkcjonalności i trwałości. Torby z kolekcji Dare! wykonane są z najlepszych, włoskich bydlęcych skór, dlatego żaden mróz, śnieg czy deszcz nie spowodują naruszenia ich powierzchni (oczywiście skórzana torba, tak jak i skórzane buty, wymaga odpowiedniej konserwacji i pielęgnacji).

Nasze zimowe miejskie torby posiadają solidne przeszycia, wyposażone są w mocne magnesy i suwaki oraz smyczkę na klucze z solidnym karabińczykiem. To wyrób skórzany najwyższej jakości, z pięcioletnią gwarancją.