Sekrety damskiej torebki

Fashion

Pewnie nie raz w życiu słyszałaś żart z ust mężczyzny o tym, że „damska torebka jest jak Google, tylko czas wyszukiwania jest znacznie dłuższy”? „To banał” – odpowiada właściciel marki, Adam Baron.

13 września 2018

Autor: Adam Baron

37
Sekrety damskiej torebki

Damska torebka to niewinny element garderoby, który odsłania i podkreśla kobiecy charakter, pozwalając jednocześnie na ukrycie przed światem zarówno małych, jak i dużych sekretów. Nie jest tajemnicą, że każda kobieta kryje ich wiele w zanadrzu.

Dwie najważniejsze funkcje damskiej torebki

Twoja niebanalna osobowość wymaga niebanalnej torebki. Odpowiedniej do okazji - czy są to dni spędzane w biurze, w podróży, czy uroczyste wieczory w teatrze lub na przyjęciu. Jesteś kobietą i potrzebujesz torebki, która podkreśli twój charakter i ukryje przed innymi to, co chcesz zatrzymać dla siebie. Co więcej, potrzebujesz solidnej, skórzanej torebki – z naturalnej skóry, pięknie i starannie wykończonej. Z kieszonkami i zakamarkami na twoje tajemnice.

 

Torebka ukryje to, co chcesz zatrzymać dla siebie

Żyjemy w czasach mediów społecznościowych, w czasach kiedy publiczne „obnażanie się” i podglądanie innych stało się normą. Każde większe wydarzenie plenerowe filmowane jest przez unoszące się nad głowami drony. Wokół nas kręcą się paparazzi i polujący na dobre ujęcie zwykli użytkownicy smartfonów, którzy relacjonują swoje, i przy okazji innych, życie na bieżąco. Damska torebka to przedmiot, który pomaga ochronić resztki prywatności przed ciekawskim wzrokiem innych. W niej ukryjesz nie tylko prywatne drobiazgi, ale i własne wartości, które podane w niewłaściwym kontekście łatwo wyśmiać, odbierając im znaczenie. „Dowcipy o damskich torebkach wygłaszają najczęściej mężczyźni, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak głębokie tajemnice może skrywać psychika kobiety” – mówi Adam Baron.

 

Torebka podkreśla osobowość

Każda kobieta ma swój własny, wyrazisty charakter. Podobnie jest z torebkami. Każda kolekcja luksusowych torebek damskich ADAM BARON posiada indywidualny sznyt i jest dedykowana paniom o określonych gustach i oczekiwaniach. Przykładem może być torebka z kolekcji ADAM BARON Home – zaprojektowana specjalnie dla kobiet, które w życiu szukają przede wszystkim autentyczności.

Nasi projektanci przykładają ogromne znaczenie do detali, ponieważ wiedzą, że te nadają torebce unikalny charakter i zmieniają ją w małe dzieło sztuki. Jedno jest pewne - odpowiednio dobrana torebka damska podkreśli osobowość jej właścicielki.