Arystokratyczny kuferek

Lifestyle

Młodsza siostra prawdziwej perły wśród luksusowych skórzanych torebek, modelu Crown bag 01. Królewskie wzornictwo, klasyczne i dostojne, doskonała organizacja wnętrza – poznaj nowy królewski kuferek Crown bag 02!

22 marca 2022

13
Arystokratyczny kuferek

Nasza nowość została przygotowana specjalnie na sezon wiosna-lato 2022. Klasyczny wygląd i użyteczny design modelu Crown bag 02 zapewnia doskonałą organizację i umożliwia utrzymanie porządku w rzeczach osobistych, podręcznych. Pomaga zadbać o własny, prywatny świat, ogarnąć niepotrzebny chaos, by móc kroczyć przez życie, będąc pewną swoich wyborów i ich konsekwencji. Zawsze z podniesioną głową, niezależnie od rzeczywistości. Crown bag 02 to torebka nie tylko na przedmioty, ale również na wszystkie plany oraz cele, do których realizacji bez względu na sytuację należy dążyć.

 

Skórzana torebka, na którą zasługujesz

Torebka-kuferek z najlepszej włoskiej skóry, pochodzącej z pracowni mistrzów garbarstwa, jest luksusowa, lecz egalitarna. Ma arystokratyczny wygląd, nie jest jednak zarezerwowana tylko dla dobrze urodzonych. Znajduje się w zasięgu każdej świadomej kobiety o dobrej pozycji zawodowej. Takiej, która nade wszystko ceni sobie w życiu obecność przedmiotów najlepszej jakości, mogących służyć przez kilka lat, a nie przez jeden sezon. Zasługuje na to, ponieważ sukces jaki osiągnęła, zawdzięcza swojej ambicji, pracy i dążeniu do perfekcji.

 

Dla młodszej i starszej kobiety – wybierz swój kolor torebki i podszewki

Crown bag 02 to prawdziwa perła wśród torebek-kuferków, tak jak już wspominaliśmy młodsza i bardziej kompaktowa siostra Crown bag 01 chestnut brown, co sprawia, że polubią ją z pewnością młodsze kobiety. Wersja 02 jest bardziej frywolna, lecz nadal królewska i arystokratyczna. 

 

Torebkę wyróżnia świetne wzornictwo. Prezentuje się przepięknie i podkreśla profesjonalizm i prestiż właścicielki. Jej miękkie kształty są bardzo kobiece, dzięki czemu torebka jest nie tylko dostojna, ale i powabna. Luksusowe skórzane kuferki są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej, brązowej i camelowej. Do tego można wybrać kolor podszewki według preferencji – złoty lub srebrny. 

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 

Post udostępniony przez ADAM BARON (@adambaron_)

 

 

Skórzana torebka Crown 2 ma piękne i zarazem praktyczne wnętrze. Jest wyposażona w specjalnie zaprojektowane pod kątem kobiecych potrzeb kieszonki i przegrody. Dzięki nim każdy przedmiot znajdzie właściwe miejsce: telefon, szminka, pióro wieczne, dokumenty czy portfel. Klucz od mieszkania czy kluczyki od samochodu przypniesz do specjalnej smyczki, dzięki czemu ich znalezienie zajmie sekundę. Tak w jak świetnie zorganizowanym życiu, stanowisku pracy i domu, tak w torebce zapanować może ład i porządek. 

 

Towarzyszka w luksusowej podróży, jaką jest życie

Cały swój codzienny bagaż uniesiesz w dłoni, za pomocą wygodnego, miękkiego uchwytu.  Dopinany pasek pozwoli ci czuć się swobodniej i zawiesić torebkę na ramieniu, kiedy będziesz chciała, by twoje ręce były wolne.

 

Królewski skórzany kuferek ADAM BARON może stać się twoją ulubioną towarzyszką podróży, jaką jest życie. Przypilnuje, by wszystko było na swoim miejscu, również w sferze emocjonalnej, ponieważ porządek w rzeczach materialnych ułatwia uporządkowanie myśli i dobrą organizację życia. Kiedy podstawowe sprawy są opanowane, przychodzi miejsce na prawdziwy luksus, jakim jest apetyt na doświadczanie życia i swobodne realizowanie postawionych sobie celów. Dodatek do garderoby, jakim jest torebka, pomaga więc w twardym stąpaniu po ziemi i odczuwaniu prawdziwej niezależności, wolności. 

 

Torebka dedykowana jest kobietom, które są wymagające wobec siebie i żądają od życia tego, co najlepsze. Dzięki temu osiągają to, co chcą niekoniecznie dzięki innym, ale dzięki swojemu zorganizowaniu, sile swojego charakteru oraz postawie wobec rzeczywistości i innych ludzi, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Z pewnością silne kobiety ze świata mediów, polityki, biznesu oraz kobiece ikony świata mody doceniłyby królewski design i arystokratyczny charakter naszej nowości.

 

Crown bag 02 – idealnie wpisze się w wiosenny outfit

O ile większy model, Crown bag 01 jest doskonałym dodatkiem do zimowych, trenczowych i wełnianych płaszczy oraz dzianinowych i welurowych, o tyle jej młodsza siostra to torebka idealna również na wiosnę. Zestaw ją z elegancką spódnicą lub spodniami oraz jedwabną bluzką czy koszulą. Prawdziwa skóra i jedwab tworzą doskonały duet, który nada stylizacji wyjątkowego wyrazu. 

 

Przez model Crown przemawia luksus. Zrozumiesz to, gdy poczujesz zapach i dotyk prawdziwej skóry.