Moda na SLOW: poznaj nowe torebki SLOW City!

Lifestyle

Skórzane torebki z kolekcji SLOWBAG zawsze zachwycały naszych klientów swoją wyrafinowaną prostotą. Ponieważ miłośników slow fashion przybywa, wyszliśmy im naprzeciw i poszerzyliśmy kolekcję o kilka nowych modeli. Wybierz jedną z torebek SLOW City i dołącz ją do swojej garderoby kapsułowej!

28 września 2021

8
Moda na SLOW: poznaj nowe torebki SLOW City!

Slow fashion to moda odpowiedzialna. Odpowiedzialna w kontekście dbałości o środowisko naturalne, jak i podejścia firmy do kwestii  zatrudnienia osób pracujących przy produkcji. U podstaw tego pojęcia stoi minimalizm, idea recyklingu, „zero waste” oraz odpowiedzialności społecznej.

 

„Prędzej Ci się znudzi, niż zepsuje”

 

Pojęcie slow fashion obejmuje zarówno racjonalne podejście do produkcji, jak i odpowiedzialny stosunek do zakupów. Po co mieć w szafie torebkę, którą trzeba wymienić na nową po jednym lub dwóch sezonach, bo szybko się niszczy lub urywa jej się ucho? Po co inwestować w torebkę niskiej jakości?

 

Nasze torebki ze SLOWBAG Collection to propozycja na długie lata. Są wykonane z najlepszych włoskich skór wyprawianych ekologicznymi garbnikami i szyte w Polsce, w nowosądeckiej manufakturze. Dzięki temu proces ich produkcji mamy pod kontrolą i możemy zagwarantować naszym klientom naprawdę wysoką jakość. Odkryj nowe, casualowe lecz wciąż luksusowe torebki SLOW City ze szlachetnej naturalnej matowej skóry, które mają swoją premierę tej jesieni! Odkryj SLOW City 01 – pojemną torebkę, do której zmieścisz zapasowy sweter czy zakupy, SLOW City 02 – model, który zrobi furorę, gdy zabierzesz go do biura oraz SLOW City 03 – małą, zgrabną i podręczną skórzaną torebkę na wiele różnych casualowych okazji. Na wszystkie modele dajemy 5-letnią gwarancję, a z ponad 25-letniego doświadczenia wiemy, że torebki ADAM BARON służą znacznie dłużej, pokrywając się jedynie szlachetną patyną i zyskując naturalne, dodające klasy produktowi nieznaczne przetarcia.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez ADAM BARON (@adambaron_)

 

Ta sama torebka noszona na różne sposoby

 

Po co mieć w szafie trzy torebki, kiedy można mieć jedną, która spełnia różne funkcje i można ją nosić na wiele sposobów? Podczas pandemii przekonałyśmy się do idei slow life, slow food i slow fashion oraz zaczęłyśmy stawiać na minimalizm i praktykować odpowiedzialne podejście do konsumpcji. Dlatego wśród naszych nowości znalazł się model SLOW City 03 – torebka, którą można nosić na trzy sposoby: na ramię, na krzyż lub jako luksusową nerkę. Torebka zawdzięcza swoją wielofunkcyjność regulowanemu paskowi o dużej rozpiętości różnicy osiągalnych długości. Możesz więc nosić ją wygodnie przez cały dzień i zmieniać swój look w zależności od nastroju lub potrzeby. Naprawdę nie potrzebujesz trzech casualowych torebek – wystarczy ci jedna, porządna, wielofunkcyjna!

 

Wszystko pędzi? Zwolnij ze SLOW City!

 

Nawet jeśli wszystko dookoła pędzi, nie oznacza to, że musisz brać udział w tym szalonym wyścigu. Nie musisz zmieniać co sezon dodatków i ubrań, żeby nadążać za trendami. Możesz wznieść się ponad to i korzystać z garderoby modułowej. Kilka prostych, wysokiej jakości ubrań, które można zestawić ze sobą w różnych konfiguracjach, kilka klasycznych, uniwersalnych dodatków i kilka sprawdzonych połączeń, zagwarantują ci pożądany outfit. Damska szafa kapsułowa to również oszczędność czasu. Zamiast zastanawiać się, co na siebie włożyć każdego dnia, polegasz na sprawdzonych rozwiązaniach i zestawieniach, dzięki którym zawsze wyglądasz dobrze. W szafie kapsułowej warto mieć przynajmniej dwie torebki – jedną stricte biznesową na formalne spotkania i eleganckie okazje oraz casualową, miejską np. SLOW City 02. Jest na tyle luksusowa, że pasuje do codziennych stylizacji biurowych zgodnie z obowiązującym eleganckim dress code’m i na tyle casualowa, że możesz ją zabrać ze sobą „na różne miejskie przygody”. Będzie pasować i do płaszcza, i do kurtki, do letniej sukienki, jak i sukienki z dzianiny. Do swetra i do lnianej czy jedwabnej bluzki. Jeśli lubisz skórzane torebki o większych gabarytach lub używasz ich na zakupy, idealnym modelem będzie SLOW City 01, z rozkładanymi bokami. Torebka została bardzo funkcjonalnie zaprojektowana – jest wyposażona w karabińczyk, którego zapięcie umożliwia złożenie jej boków. Masz więc znowu torebkę, którą możesz nosić zarówno do biura, jak i na miejskie wyprawy.

 

Slow fashion to nie chwilowa moda

 

Praktykujesz więc minimalizm, stawiasz na porządek, harmonię, cenisz najwyższą jakość i lubisz otaczać się luksusem. Nie kierujesz się chwilowymi trendami, nie ulegasz pokusie promocji i rabatów, nie ulegasz wyprzedażowemu szaleństwu, mówisz „nie” kompulsywnym zakupom. Wynika to z twojego wglądu i głębokiego zrozumienia, że tak jest uczciwiej, tak jest lepiej dla ciebie, nas wszystkich, dla całej planety.

 

Wybierając i kupując tylko najwyższej jakości rzeczy, które będą służyły nam przez wiele lat, wybierając firmy działające zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, nie nakręcamy spirali konsumpcjonizmu i minimalizujemy szkodliwe skutki dla środowiska naturalnego, które są wynikiem działania przemysłu tekstylnego.