Nowość: torebka-portfel dla minimalistek

Lifestyle

Dlaczego portfel damski nie miałby być jednocześnie mini torebką? Zejście na drinka do hotelowej restauracji, wyjście na lody lub na spacer nie wymagają zabrania ze sobą niczego więcej niż dowód osobisty, karta płatnicza i telefon. Dlatego w naszej manufakturze stworzyliśmy nową, funkcjonalną torebkę-portfel o kompaktowym wyglądzie.

29 grudnia 2020

11
Nowość: torebka-portfel dla minimalistek

Verity Purse Bag to kolejna premiera najbliższego sercu kobiety przedmiotu – skórzanej torebki. Tym razem w wersji portfela z dopinanym paskiem, dzięki czemu możesz go nosić na ramieniu, zupełnie jak torebkę!

Jej Wysokość Funkcjonalność

Sekret tego wyrobu kryje się w jego kompaktowym wyglądzie i funkcjonalności. Wnętrze torebki wyposażone jest  przegrody na wszystko, co nosimy w portfelu: dokumenty, karty, banknoty oraz bilon. Torebka-portfel pomieści jednak więcej! Schowamy do niej również: telefon, kluczyki, szminkę, chusteczki higieniczne i maseczkę ochronną. Dostajemy więc do ręki świetnie zorganizowaną przestrzeń na nasze osobiste przedmioty. A kiedy dopniemy do niej pasek – możemy przewiesić ją przez ramię i wyruszyć w codzienną przygodę!


„Chcieliśmy stworzyć produkt luksusowy, spełniający wymagania i oczekiwania kobiet, które żyją po swojemu, które kroczą własną ścieżką. Takich, których wszystkie, zarówno życiowe, jak i codzienne wybory podyktowane są dążeniem do poszukiwania autentyczności. Takie kobiety doceniają minimalizm jako filozofię bycia, ponieważ umożliwia im skoncentrowanie się na tym, co naprawdę w życiu ważne.”


    Adam Baron


Torebka-portfel w wersji Verity Purse Bag to luksusowa wersja torebki „na imprezę”, podczas której chcemy mieć możliwość tańca oraz nieskrępowanej zabawy, bez konieczności noszenia ze sobą zbędnych przedmiotów, ograniczających nasze ruchy. Jednocześnie musimy zabrać ze sobą kartę lub gotówkę, telefon, szminkę i dokumenty. Tak mini torebka-portfel sprawi, że poczujemy się wolne, a jednocześnie bezpieczne –  będzie to miało swoje odzwierciedlenie w każdej sytuacji, w której zabierzemy ze sobą Verity Purse Bag i przewiesimy ją przez ramię.

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

Post udostępniony przez ADAM BARON (@adambaron_)

 

Oryginalne wzornictwo

Skórzany damski portfel na skórzanym pasku ADAM BARON, oprócz idei jaka przyświecała jego powstaniu oraz funkcjonalności będącej odpowiedzią na tę ideę, posiada też inne zalety. Jest nią z pewnością niecodzienny wygląd. Portfel ma postać sztywnego kuferka ze skóry z lekkim połyskiem. Na jego froncie znajduje się wyraziste, lecz subtelne logo marki z charakterem, podkreślające prestiż wyrobu. Ten sam znak znajdziemy na wykonanej z wodoodpornej nylonowej tkaniny podszewce portfela. Dwustronny zamek błyskawiczny jest zarówno ozdobą, jak i elementem funkcjonalnym. Zamknięty zapewnia bezpieczeństwo ukrytym w torebce-portfelu przedmiotom. Gdy go rozepniemy, bez trudu sięgniemy do ukrytych na dnie skarbów. 


Torebka wykonana jest z włoskiej skóry bydlęcej, wyprawianej naturalnymi garbnikami. Jest dostępna w trzech kolorach: czarnym, beżowym oraz w odcieniu wiśniowej czerwieni. W zależności od tego, jak chcemy ją nosić – czy zależy nam, żeby ją wizualnie podkreślić, czy raczej stopić z tłem – możemy dobrać jej wariant kolorystyczny do koloru płaszcza czy żakietu zgodnie z zasadą kontrastu lub braku kontrastu.

Wszystko pod kontrolą

Mogłoby się wydawać, że torebka i portfel w jednym to produkt dla kobiet, które nie chcą mieć niczego zbędnego na głowie (i na ramieniu), które w swoim dążeniu do wolności stawiają na oryginalne, lecz nonszalanckie rozwiązania. Owszem, jednak nonszalancja ta to nonszalancja wyrafinowana, będąca efektem jasno sprecyzowanych priorytetów i świadomych wyborów. Jest wyrazem dążenia do stosowania prostych i tym samym najlepszych rozwiązań. Nie ma tu miejsca na przypadek, nie ma miejsca na nieporządek. Jest konkret – tak jak każda myśl w głowie ma swoją szufladkę i swój odpowiedni czas, tak każdy przedmiot ma swoją przegródkę, swoje miejsce. Odnajdźmy dobry czas i dobre miejsce na wszystko z czym przychodzi nam się mierzyć. Odrzućmy niepotrzebne przedmioty, zrezygnujmy z nic nie wnoszących w nasze życie wydarzeń, zróbmy przestrzeń i miejsce na poszukiwania oraz odkrywanie tego, co jest do odkrycia. Najlepiej, jeśli zrobimy to, otaczając się przedmiotami wysokiej jakości, na które możemy liczyć przez wiele lat, które nas nie zawiodą, a w dodatku wytworzone zostały ze świadomością ich przeznaczenia oraz poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju.