Prawdziwa perła wśród torebek

Lifestyle

Jej atutem jest arystokratyczny wygląd, a siłą - doskonale zorganizowane wnętrze. Poznaj zupełnie nową torebkę z Crown Collection!

23 listopada 2021

15
Prawdziwa perła wśród torebek

Doskonale zorganizowane wnętrze torebki Crown bag 01

 

Skórzana torebka Crown bag 01 swoim doskonale zaprojektowanym wnętrzem odpowiada na współczesne wyzwania. Posiada nie tylko wygodne przegrody i kieszenie na kosmetyki, telefon czy dokumenty. Wyposażona jest również w przegródki na szminkę, pióro wieczne oraz długopis, smyczkę na klucz, a nawet specjalną przegrodę na kubek termiczny czy butelkę wody. Tak, jak w świetnie zorganizowanym życiu, stanowisku pracy i domu, tak w torebce zapanować może ład i porządek.

 

Projektanci marki ADAM BARON stworzyli ten model, poszukując ideału, starając się stworzyć pod postacią torebki idealnego towarzysza podróży, jaką jest twoje niezwykłe życie. Takiego, dzięki któremu podróż stanie się luksusowa. Który użyczy nam swojego blasku i otoczy opieką, nie oczekując niczego w zamian, który nie pozwoli nam zgubić się w chaosie, a pomoże uporządkować przestrzeń, sprawić, że wszystko znajdzie się we właściwych miejscach. Porządek sprawi, że nie będziemy więcej traciły czasu i energii na to, co nieistotne, a wyostrzymy umysł i zmysły, by skoncentrować się na rzeczach najważniejszych. Zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesie. Taka jest nowa torebka. Arystokratycznie piękna, niezwykle funkcjonalna i o świetnie zorganizowanym wnętrzu. Taka jak ty, kiedy idziesz z dumnie podniesioną głową.

 

Luksus i niezależność idą w parze

 

Przez torebkę skórzaną Crown bag 01 przemawia luksus. Wykonana jest wyłącznie z najwyższej klasy skór naturalnych, wyprawianych ekologicznymi garbnikami. Skóry sprowadzane są z Włoch, z garbarni tamtejszych mistrzów. W nowosądeckiej manufakturze dziełem ludzkich rąk, nadawany jest im kształt. Torebka Crown bag 01 ma niezwykły kształt wyrafinowanego kuferka o całkiem dużych gabarytach. To torebka dla aktywnych kobiet, które nie lubią ograniczeń i cenią sobie wolność i niezależność. Dzięki dużej pojemności oraz specjalnym przegrodom mogą spakować do niej wszystko, co pozwoli im stać twardo na ziemi, by mogły realizować swoje cele bez konieczności poświęcania uwagi rzeczom nieistotnym.

 

Królewskie wzornictwo

 

Torebka zawdzięcza swój niecodzienny wygląd wyrafinowanemu wzornictwu. Łagodna lecz zdecydowana linia, jaką projektant zastosował do wykończenia klapy przywodzi na myśl motywy florystyczne. Tym samym biznesowy look zostaje przełamany i na pierwszy plan wysuwa się arystokratyczny charakter produktu. Wkraczamy w sferę klasycznej i dostojnej, lecz powabnej elegancji, dostępnej nie tylko dla dobrze urodzonych, ale również dobrze wychowanych czy wykształconych.

 

Delikatność skórzanej podszewki spełnia tu podwójne zadanie: delikatny beżowy kolor sprawia, że wnętrze torebki jest jasne i dzięki temu bez trudu można znaleźć w niej potrzebne przedmioty. Miła i delikatna w dotyku skóra podszewki dostarcza nam odczuć czysto zmysłowych. To przyjemne doświadczać luksusu, sięgając do torebki po tak banalne przedmiotu jak telefon czy butelka z wodą. Z pewnością kobiece ikony świata mody doceniłyby królewski styl naszego nowego modelu.

 

Kobiety ją docenią

 

Nowa skórzana torebka ADAM BARON dedykowana jest kobietom, które pragną dla siebie tego, co najlepsze i osiągają to nie dzięki innym, ale dzięki swojej sile charakteru, zorganizowaniu i postawie wobec innych: w życiu zawodowym i osobistym. To torebka dla kobiet, które wiedzą, jak ją nosić i przede wszystkim wiedzą, dlaczego potrzebują właśnie jej i jak ją wykorzystać. To torebka zaprojektowana, by podkreślać to, co w kobiecie najlepsze. Yves Saint Laurent powiedział kiedyś o projektowaniu sukienek „(…) w końcu zrozumiałem, co jest najważniejsze w sukienkach. Najważniejsza jest kobieta, która je nosi” i w pełni się z tym zgadzamy. Zanim zdecydujemy się wyprodukować nowy model torebki, przede wszystkim  myślimy o kobietach: o ich potrzebach, aspiracjach, celach i marzeniach.

 

Z czym nosić skórzaną torebkę Crown?

 

Model Crown bag 01 dostępny jest w trzech kolorach: klasycznym czarnym, arystokratycznym koniakowym i dostojnym ciemnym brązie. Wspaniale komponował się będzie z trenczowymi i wełnianymi płaszczami, dzianinowymi, welurowymi czy żakardowymi sukienkami, jedwabnymi bluzkami i miękkimi kaszmirowymi swetrami. Torebka ze względu na swój uniwersalny wygląd będzie doskonałym elementem szafy kapsułowej