Torebka na każdą okazję

Lifestyle

Wielkie wyjście, spotkanie biznesowe czy wyjazd weekendowy… - ile okazji, tyle torebek! Każdy model tworzony jest z nieco innym przeznaczeniem, warunkuje go kształt, rozmiar, materiał oraz kolor. W kobiecej garderobie powinno znaleźć się jednak miejsce na torebkę, którą będzie jej najwierniejszą towarzyszką niezależnie od okazji.

28 lutego 2020

8
Torebka na każdą okazję

Definicja uniwersalności

Jakie cechy powinna mieć torebka uniwersalna, którą weźmiemy ze sobą na każdą okazję? Czy taka torebka w ogóle istnieje? Kobiety, które uwielbiają torebki i mają ich w szafie mnóstwo, prawdopodobnie odpowiedzą, że nie, a nawet jeśli, to po co tak „utrudniać” sobie życie. Czasem jednak mniejszy wybór, może ułatwić nam stworzenie stylizacji.Tym razem udowodnimy, że istnieje torebka, która będzie odpowiednia na niemal każdą okoliczność.


Zacznijmy od koloru. Każdy wie, że kolorem, który współgra z dowolnym innym, jest czerń. Jest to również kolor ponadczasowy i „bezpieczny”, mający znaczne grono wielbicielek. Panie, które na co dzień ubierają się w stonowane kolory, mogą również zdecydować się na klasyczny ciemny brąz.

Idealna wielkość i kształt

Rozmiar uniwersalny to taki, który pomieści najpotrzebniejsze przedmioty: portfel, telefon, klucze, małą kosmetyczkę, ale nie będzie zbyt duży. Torebka nie może być ciężka i niewygodna w użytkowaniu. Jej kształt powinien być jak najprostszy - zbliżony do kwadratu, bez zbędnych dodatków. Torebka powinna być wyposażona w taki pasek, aby bez trudu można było ją założyć na ramię. Noszenie torebki w ręce jest niepraktyczne i zarezerwowane na wyjątkowe okazje, np. wesela, gale. Wspomniane wyżej cechy idealnej, uniwersalnej torebki posiada model Aware shoulder bag z kolekcji Aware.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Torebka Aware to powiew lekkości w klasycznej formie. Zgrabny, opływowy kształt, minimalistyczne logo i modny pasek zapinany na knopiki, umożliwiający idealne dopasowanie. Wszystko to sprawiło, że model ten stał się bestsellerem w naszym sklepie. Co więcej, torebka - jak każdy produkt naszej marki - została wykonana z naturalnej włoskiej skóry bydlęcej. Dzięki temu jest odporna na mechaniczne uszkodzenia i działanie czasu. Po kilku latach użytkowania nadal będzie świetnie się prezentować, podczas gdy torebka z materiału skóropodobnego szybko straci swój pierwotny wygląd.


Aware shoulder bag to doskonała opcja na co dzień, na wyjście ze znajomymi, a także jako uzupełnienie bardziej eleganckiego ubioru. Jest odpowiednia na każdą porę roku - do zimowego płaszcza i do lekkiej marynarki na wiosnę/lato. Taką torebkę warto mieć w swojej garderobie - jest to inwestycja na lata, która zastąpi kilka innych torebek, nadających się tylko na konkretną okazję.

 

 

torebki-adam-baron