Wielka siła małej torebki

Lifestyle

O tym, jak ważnym elementem stylizacji jest torebka, przekonały nas prawdziwe ikony mody i stylu – Jacqueline Kennedy, Coco Chanel czy Jane Birkin. Dziś przyjrzymy się torebkom, które podkreślą charakter wyjątkowych okazji i idealnie sprawdzą się podczas wieczoru pełnego wrażeń i splendoru. Mowa o kopertówkach – torebkach, z których tchnie wielka siła kobiecości.

13 grudnia 2019

Autor: Adam Baron

20
Wielka siła małej torebki

Damska kopertówka to jeden z tych modeli torebek, który z dumą uzupełnia kolekcję każdej damy. Swój model idealny kobiety wybierają ze szczególną starannością, ponieważ ta torebka zazwyczaj dopełnia te najbardziej szykowne stylizacje, w których celebrujemy wyjątkowe chwile. Warto zatem zdecydować się na model, który doskonale wpisze się w indywidualny charakter i będzie stanowił efektowne uzupełnienie kreacji. Zwłaszcza że zbliża się noc sylwestrowa i czas karnawału, obfitujący w liczne bankiety, bale i przyjęcia. 

Szukając tej Jednej

Okazje, które wymagają specjalnego dress codu to dla przedstawicielek płci pięknej najlepszy moment, by pokazać swoje prawdziwe „ja”. Nawet jeśli obowiązuje nas protokół, bazą stylizacji na wielkie wyjście nie musi być czarna suknia i klasyczne szpilki. Warto zdecydować się na kreację, która spełni wymogi etykiety, ale wciąż będzie spójna z osobowością – podkreśli charakter i… zaintryguje. Ostatnio udało się to osiągnąć Oldze Tokarczuk. Na niewątpliwie jeden z najważniejszych wieczorów w życiu, czyli uroczystość wręczenia Literackiej Nagrody Nobla za rok 2018 pisarka wybrała kreację, która – jak sama określiła – „coś znaczyła”. Treść, jaką niosła suknia zaprojektowana przez polską projektantkę, Gosię Baczyńską nawiązywała do wspieranego przez noblistkę ruchu feministycznego, pierwszych sufrażystek oraz sukni, w jakiej Selma Lagerlöf jako pierwsza noblistka 110 lat temu odbierała swoją nagrodę. Kreacja ciągle jest szeroko komentowana, a my szczególnie doceniamy oddanie wrażliwości i charakteru pisarki. 

 

 

Przemyślany design i nieprzypadkowe detale to cechy, które przejawiają się również w naszych ręcznie tworzonych torebkach z naturalnej skóry. Szyjemy je z myślą o niezależnych, silnych kobietach, które w każdej sytuacji pragną podkreślać swoją indywidualność. Ta właściwość sprawia, że nasze torebki, również kopertówki, to piękne, luksusowe modele o unikatowym sznycie – na wyjątkowe okazje dla bezkompromisowych kobiet. 

Jedyna właściwa

Wśród torebek wieczorowych proponowanych w naszym sklepie internetowym znaleźć można modele, które wpiszą się w oczekiwania zarówno zwolenniczek wyrazistych akcentów w stylizacjach, jak i pań, które cenią absolutną klasykę. Przyjrzyjmy się zatem wieczorowym torebkom ADAM BARON.

  kopertowka-adam-baron

 

Wyszukany, a jednak wciąż minimalistyczny design – oto co wyróżnia kopertówkę ADAM BARON Home 07 chestnut brown. Jej siłą jest dobrze przemyślane wnętrze. Jedyna właściwa dla pań, które pragną wzbudzać podziw. Pełne uznania spojrzenia przyciągnie również kopertówka Verity Night. Wyrazisty akcent w postaci szerokiego pasa, pełniącego rolę wygodnego uchwytu to element, który czyni tę torebkę wyjątkową i sprawia, że jej właścicielka będzie prezentować się niezwykle intrygująco. Ostatnia z naszych propozycji to wieczorowa torebka z kolekcji ADAM BARON Home. Piękna, subtelna, elegancka… – jako najmniejsza „przedstawicielka” klasycznej linii torebek naszej marki, stanowi jej najdoskonalsze uzupełnienie.

 

Wybierając tę jedyną, pasującej do osobowości torebkę wieczorową, bądź wymagająca – poszukuj i odkrywaj, by odnaleźć w końcu model, który opowie o Tobie… Niech towarzyszy Ci w najbardziej podniosłych chwilach, będąc zachwycającym akcentem – dodatkiem do Twojej kreacji! Jeśli szukasz szczegółowych wskazówek na temat wyboru kopertówki, zapraszam Cię do wpisu „5 cech idealnej torebki wieczorowej”.