Duża torebka damska - na wyzwania codziennego dnia

Porady

Współczesna kobieta jest ciągle w biegu. Często wychodząc z domu wcześnie rano, wraca dopiero późnym wieczorem. Zazwyczaj musi zabrać ze sobą laptopa, drugie śniadanie, obiad, dokumenty, a nawet strój na zajęcia fitness. W rezultacie wychodzi z domu z torebką, torbą na laptopa i dodatkową siatką. Czy jest to dobre rozwiązanie? Na pewno bardziej praktycznym i wygodnym wyborem będzie duża torebka, która pomieści wszystko co chcemy zabrać ze sobą danego dnia. W ten sposób będziemy miały wszystkie potrzebne rzeczy w jednym miejscu, bez obawy że zostawimy gdzieś coś ważnego. Ponadto jedna duża torebka wygląda zdecydowanie bardziej elegancko niż kilka mniejszych.

30 października 2019

Autor: Adam Baron

10
Duża torebka damska - na wyzwania codziennego dnia

Najpopularniejsze modele 

Duże torebki najczęściej znajdziemy pod hasłem „shopper” lub w języku polskim - w kategorii „na zakupy”. Shopper bag to - pomimo swojej nazwy - nie tylko torba na zakupy. Od Ciebie zależy, gdzie będzie Ci towarzyszyć. Ten model charakteryzuje się prostym, a co za tym idzie praktycznym kształtem, bez zbędnych ozdobników. Jego głównym zadaniem i cechą charakterystyczną jest to, że ma pomieścić wszystkie najważniejsze rzeczy, łącznie z małymi zakupami, które robisz tuż przed pracą lub w drodze do domu. Oprócz pojemności, duża torebka musi dobrze wyglądać. Tak aby była doskonałym uzupełnieniem Twojej stylizacji. Elegancki design oraz uniwersalny i ponadczasowy krój, który będzie współgrał z codziennym ubiorem i podkreśli Twój indywidualny charakter, to gwarancja dobrego wyboru. Takie połączenie odnaleźć można w modelu DayFull z kolekcji Verity, która została zaprojektowana z myślą o wyzwaniach dnia codziennego i stąd też wzięła się jej nazwa. Jest to największa torebka w ofercie sklepu ADAM BARON. Wewnątrz niej znajduje się duża kieszeń zapinana na zamek, która dzieli wolną przestrzeń na dwie komory. Dodatkowo po obydwu ścianach torebki znajdują się mniejsze kieszonki. Torebka posiada również odpinany pas, umożliwiający noszenie jej na ramieniu. Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i ciemnobrązowej. Inna propozycja to nieco mniejszy, ale mieszczący format A4, model ADAM BARON Aware Day. Jest to torebka o prostym kształcie z kolekcji, którą można określić jako „kwintesencja klasycznego stylu”. Jej wnętrze zostało wyposażone w dwie wpuszczane kieszenie na telefon komórkowy lub inne drobiazgi oraz kieszeń zamykaną taśmą suwakową. Skóra z której została wykonana, charakteryzuje się delikatnym połyskiem, co jeszcze bardziej podkreśla jej kobiecy wygląd. Ponieważ klasyka nigdy nie wychodzi z mody, każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji klasyczny model torebki.

 

 


Czym kierować się wybierając dużą torbę

Pierwsze ważne pytanie, często zadawane sprzedawcom przez poszukiwaczki dużych toreb brzmi: „czy mieści format A4?” Jest to zdecydowanie wyznacznik dużej torebki i absolutne minimum, które musi spełniać tego typu torebka. Na rynku znajdziemy bowiem torebki, których wymiary będą odpowiednie nawet dla formatu A3. Kolejna ważna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę to wyposażenie wnętrza. Jest to szczególnie ważne właśnie w przypadku dużych toreb. Dzięki wygodnym przegródkom i kieszeniom utrzymasz porządek, a znalezienie konkretnej rzeczy nie będzie już stanowiło problemu. Ostatnia, ale nie mniej ważna cecha, którą powinnyśmy się kierować przy wyborze idealnej torebki to materiał, z jakiego została wykonana. Duża torebka, w której znajduje się dużo rzeczy zazwyczaj sporo waży. Z tego względu materiał musi być mocny i trwały. Chcemy w końcu, aby torba posłużyła nam dłużej niż kilka miesięcy. Podsumowując nasze oczekiwania, najlepszym wyborem będzie skóra naturalna, która nie tylko spełnia wspomniane wcześniej warunki, ale także gwarantuje elegancki i klasyczny wygląd. Jednak skóra skórze nie równa, nawet jeśli jest to surowiec naturalny, znaczenie ma jego pochodzenie. Więcej na ten temat, można przeczytać w tym artykule https://adam-baron.pl/porady/dlaczego-warto-wybrac-skorzana-torbe