Elegancki mężczyzna w podróży

Fashion

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj” – pisał Mark Twain.

17 maja 2018

Autor: Adam Baron

37
Elegancki mężczyzna w podróży

Każda podróż wymaga odpowiedniej oprawy. Obojętne, czy jest to weekendowy wypad, zagraniczna podróż, wyjazd służbowy czy wakacje z rodziną, warto zadbać o swój look. Możesz go szczegółowo planować, włącznie z dodatkami. Możesz też postawić na sprawdzone, uniwersalne rozwiązania, dopasowane do twojego charakteru. Tak, tak, skoro jesteś na naszej stronie internetowej i zainteresował Cię ten tekst oznacza to, że masz charakter! Świetnie się składa, ponieważ torby ADAM BARON to niebanalne torby na niebanalne wnętrza. Ważne, żeby wszystkie twoje myśli (i rzeczy osobiste) trafiły do odpowiedniej przegródki. Tylko to zapewni ci spokój ducha i balans w czasie podróży.

 

Jaka torba będzie odpowiednia w podróży? 

 

Torba podróżna, tak jak każdy inny element garderoby, powinna mieć odpowiedni sznyt i być przede wszystkim praktyczna. Męska torba podróżna Travel i Weekend posiadają kilka komór, zamykanych na wysokiej jakości polerowany suwak błyskawiczny. Model Weekend wyposażony jest w specjalną komorę na buty. Spód obu toreb zabezpieczają metalowe okucia, które chronią skórę przed wytarciem. Wygodne uchwyty, dopinany szeroki skórzany pas z praktycznym naramiennikiem zapewniają komfort noszenia. Torby podróżne męskie ADAM BARON wykonane są z najlepszych włoskich bydlęcych skór, do wyprawiania których użyto ekologicznych garbników roślinnego pochodzenia. Ich unikalną cechą, we współczesnym pędzącym świecie, jest niezwykła trwałość.

 

Z naszą torbą nie tylko osiągniesz cel podróży, ale doświadczysz na własnej skórze, iż droga jest tak samo ważna jak cel. Brzmi jakby każdy czas, również ten spędzony w podróży, był cenny?